Sobota, 17.11.2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Beata Szydło w Dębicy - zdjęcia

  • 29.10.2018, 13:22 (aktualizacja 29.10.2018 17:55)
Beata Szydło w Dębicy - zdjęcia
Była premier, a obecnie wicepremier Beata Szydło przyjechała na kilkadziesiąt minut do Dębicy. Wzięła udział w konferencji prasowej, zorganizowanej w biurze posła Jana Warzechy.

Wicepremier poparła Mateusza Kutrzebę w wyścigu do fotela burmistrza Dębicy oraz Adama Pieniążka i Krzysztofa Tylca, którzy ubiegają się o funkcję - kolejno - wójtów gminy Dębica i gminy Żyraków. Mówiła także o prospołecznych propozycjach rządu na najbliższą kadencję, a gwarancją tego, że będą one realizowane w Dębicy, w gminie Dębica i w gminie Żyraków jest to, że to właśnie Kutrzeba, Pieniążek i Tylec zostaną wybrani przez mieszkańców.

- Bo co z tego, że rząd przygotuje jakieś propozycje, jeśli wójtowie, czy burmistrzowie nie chcą z nich korzystać, tylko dlatego, że przygotował je PiS. A podczas rozmów z różnymi ludźmi słyszę, że wójt czy burmistrz nie sięga po pieniądze z różnych programów, bo wymyślił go PiS. Komu ten wójt czy burmistrz robi na złość? PiSowi, czy mieszkańcom? - mówiła Beata Szydło.

Zapewniła jednak, że bez względu na to, kto wygra wybory, to będzie mógł korzystać z pieniędzy rządowych, bo najważniejsza jest współpraca.

W trakcie konferencji padło również pytanie o poniedziałek 12 listopada, który w tym roku będzie dniem wolnym od pracy. Beata Szydło wyjaśniała, że Polacy zasługują na dzień wolny z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę i to wbrew temu, co mówi tzw. totalna opozycja, która pomysł Prawa i Sprawiedliwości krytykowała.

W spotkaniu udział wzięła również posłanka Józefa Hrynkiewicz, która zachwalała na każdy możliwy sposób kandydata na burmistrza Dębicy Mateusza Kutrzebę, podkreślając że współpracowali ze sobą i z tej współpracy jest bardzo zadowolona.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (79)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miszcz Świata
Miszcz Świata 30.10.2018, 12:20
A pan Pinokio znowu musi prostować swoją wypowiedz...tak wyglada cała kampania Pisu! Pan Szewczyk ma mój głos!
zbisio
zbisio 30.10.2018, 06:01
Szkoda ze pan prezydent nie zajrzał bo przecież był w Strzyżowie. Może jednak nie tacy dobrzy ci kandydaci?
Socjolog
Socjolog 30.10.2018, 05:32
Mam takie pytanie - tym razem do szanownej Redakcji OL. Kiedy Państwo dowiedzieliście się o wizycie tej pani? Bo jeżeli w ostatniej chwili, to świadczy to tylko i wyłącznie o organizatorze/zapraszającym. A jak wiedzieliście z wyprzedzeniem, bo chyba nikt nie zadzwonił do Was piętnaście minut przed, to dlaczego wcześniej nigdzie nie było żadnej wzmianki? W sumie, to obojętne jest mi, kto przyjeżdża i w jakim celu, ale interesuje mnie zagadnienie "kształtowania" informacji, cokolwiek to znaczy.
ula
ula 29.10.2018, 23:20
A gdzież to Pieniążek zakupił gajer. Czyżby na wagę ? :)
Abc
Abc 30.10.2018, 09:05
Akurat w tyn gronie to chyba Pan Adam ma garnitur najdrozszy :)
Obiektywnie
Obiektywnie 30.10.2018, 08:43
Akurat patrząc na stylizację kontrkandydata oraz jego ulubione kamizelki uwaga jak najbardziej "na miejscu".
pm
pm 29.10.2018, 23:18
Do mieszkańców Gminy Dębica. Jeśli Dębica wybierze Kutrzebę na burmistrza a wy wybierzecie sobie Pieniążka na wójta to już możecie się czuć dębiczanami. Z pewnością Nagawczyna , Latoszyn , Straszęcin i Zawierzbie zostaną przyłączone do Dębicy . A za tym pójdą wyższe podatki i opłaty .
POWODZENIA
Staszek
Staszek 29.10.2018, 22:57
Ależ żółć niektórych zalewa. Szkoda czytać te komentarze tutaj. Pisane pewnie przez trzy osoby pod różnymi ksywkami...
beta
beta 29.10.2018, 20:58
A jak Gowin przyjechał Szewczyka popierać to pialiście z zachwytu? Miejcie miarę.
Karolek
Karolek 29.10.2018, 20:00
Pocałunek śmierci?
Wyborca
Wyborca 29.10.2018, 20:46
Miejmy nadzieję.
Śliczna
Śliczna 29.10.2018, 19:03
Super posunięcie z Szydło.Tylko tego gwoździa brakowało do tej pis-owskiej trumny Tylca Pieniążka i Kutrzeby
Zakochana
Zakochana 29.10.2018, 18:59
Uwielbiam garnitury Pana Pieniążka
Moda Polska
Moda Polska 29.10.2018, 21:36
Zakochana. :))
Na Jego stronie ten garnitur jest łatwiej ocenić.

Cleo
Cleo 29.10.2018, 18:34
Woow!!!, popracie od pani premier... teraz to już napewno wygra cała trójka. Najlepsze jest to " Bo co z tego, że rząd przygotuje jakieś propozycje, jeśli wójtowie, czy burmistrzowie nie chcą z nich korzystać, tylko dlatego, że przygotował je PiS". Chyba tylko imbecyl i totalny idiota może w coś takiego uwierzyć :)
Tomasz
Tomasz 30.10.2018, 07:25
Dokladnie
Etanol Propanol
Etanol Propanol 29.10.2018, 23:12
Bo my jesteśmy wg. ciebie imbecylami lub cepami jak sławek nowak z PO wczoraj chlapnął. Wy za to jesteście geniuszami intelektu. Jak z PiS to tępak, jak z PO to intelektualista. Mógłbym z wami dyskutować ale to nie ten poziom i wątroba mnie boli. Poziom niski z którego słychać już kwik oderwanych ryjków od koryta.
wwm
wwm 30.10.2018, 20:18
Jeśli cię wątroba boli to już niezbyt dobrze z tobą. Przestań pić alkohol.
CK
CK 30.10.2018, 09:50
Może już nic więcej nie komentuj, bo to reszcie Wyborców PISu nie przysporzy zaszczytu.
Czujny
Czujny 30.10.2018, 09:12
Dokładnie
Podatnik
Podatnik 29.10.2018, 18:11
Wyborco, głosuj na PIS!!!
Tylko PIS da pieniądze.
Bo je ma.
Od Ciebie.
podatniczka
podatniczka 30.10.2018, 17:00
Tak wyjmie ze swojej kieszeni ??????? hahahaha
Szydło
Szydło 29.10.2018, 23:16
Ile ty tych podatków przez PiS więcej płacisz. Czy ty to rozumiesz co napisałeś czy tylko tak pleciesz. PiS zniwelował deficyt odbierając miliardy złotych nie TOBIE tylko tym co kradli VAT. Czy to jest aż tak trudne do zrozumienia i przyswojenia !?
Podatnik
Podatnik 30.10.2018, 09:44
"Jeżeli rząd mówi, że komuś coś "da", tzn. że zabierze Tobie, bowiem rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."
- Margareth Thatcher
bruno
bruno 30.10.2018, 16:07
Całkowicie się zgadzam. Tyle tylko, że poprzedni rząd nie mówił, że coś da tylko zabierał nic nie dając w zamian.
rde
rde 29.10.2018, 21:21
Po nowym roku program prąd+.
Włączenie światła w domu pod rządami tej bandy to będzie luksus.
🐕 ci m...
🐕 ci m... 29.10.2018, 23:18
Aga, skoro rząd to banda to ty to chyba bandyta.
Tomek
Tomek 29.10.2018, 18:06
"Bo Kutrzebie się to stanowisko po prostu należało" :)
Seicento
Seicento 29.10.2018, 18:02
Szykujmy się zatem na desant misiewiczów po wizycie mamusi wszystkich misiewiczów w Polsce.
Terrus
Terrus 29.10.2018, 18:00
Oj zabolała zwolenników obecnego Burmistrza ta wizyta, zabolała.
Anna78
Anna78 30.10.2018, 07:28
W ktorym miejscu zabolala??? Haha skompromitowana osoba ktorej wszystko sie nalezy zrobila tylko wielka przysluge obecnemu burmistrzowi..A jescze slowa o tym ze PiS chce dac, aburmistrzowie lub wojtowie nie chca brac to strzal w dyche!!!!
Propanol Etanol
Propanol Etanol 29.10.2018, 17:29
Rodem z PRLu to jest wójt Stasiek Rokosz od ponad 30lat dobrotliwie panujący. Aż mnie wątroba rozbolała hehe 😀
Czujny
Czujny 30.10.2018, 09:13
I jego też.
lolek
lolek 30.10.2018, 06:23
Wychodzi na to, że PRL jest lepszym ustrojem niż PISlandia.
Propanol Etanol
Propanol Etanol 29.10.2018, 19:17
Dlaczego te minusy, kaca macie moralnego?
Jurek
Jurek 29.10.2018, 17:26
Jak tak można za wszelka cenę. Czy ktoś się zastanowił nad tym jakie są koszty tego poparcia. Tego przejazdu blokady skrzyżowań my tu pracujemy i czekamy w korkach bo skrzyżowania pozamykane bo PiS robi kampanie. Ludzie obudźcie się.
Naczelnik
Naczelnik 29.10.2018, 18:56
Niech wygra lepszy, nawet diobeł bedzie lepszy byle nie był z pisu. Ps. Dębica to metropolia gdzie korki po dioble i terror komunikacyjny przez Szydłową zaprowadzony. Szydło to w sumie tyż diobeł niedobry bo do Dębicy przyjechoł. Szczególnie korkuje się przy urzędzie miejskim i gminnym. Tam korki wywołane przez Szydłową strasznie przeszkadzają i uwierają wyborców. Praca w urzędzie zobowiązuje i uzależnia od chlebodawcy.
dębiczanin
dębiczanin 29.10.2018, 16:55
kompromitacja
aws
aws 29.10.2018, 16:02
Wszystkie seicenta w Dębicy uwaga do 4 listopada jeszcze nie wiadomo kto tu przyjedzie.
Wyborca
Wyborca 29.10.2018, 15:45
"A podczas rozmów z różnymi ludźmi słyszę, że wójt czy burmistrz nie sięga po pieniądze z różnych programów, bo wymyślił go PiS."

Którzy to ludzie?
Który Wójt czy Burmistrz?
Jakie programy?
:)

A propos 12.11.2018 r., dnia wolnego od pracy.
Od kiedy było wiadomo o 100tnej rocznicy niepodległości? :)
Czy to nie senat (PIS) zgłosił poprawki?
07.11. 2018 r. posiedzenie Sejmu.

Pozostałe