Sobota, 17.11.2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 29.10.2018, 19:08 (aktualizacja 06.11.2018 02:31)
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Najnowszy numer Obserwatora Lokalnego w sprzedaży już jutro, jak co tydzień we wtorek. A w nim m.in rozmowy z kandydatami na burmistrza Dębicy Mateuszem Kutrzebą i Mariuszem Szewczykiem.

Rozmawiamy także z kandydatami na wójtów: gminy Dębica Adamem Pieniążkiem i Stanisławem Rokoszem oraz gminy Żyraków: Markiem Rączką i Krzysztofem Tylcem.

Zapraszamy do lektury.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rde
rde 30.10.2018, 18:24
Właśnie jestem po lekturze najnowszego obserwatora. Jeżeli nowa radna z ramienia PISu zaczęła pracę od oszustwa i sfałszowania de facto pisma urzędowego, to można sobie wyobrazić co się będzie działo później. Czy wy na prawdę nie umiecie inaczej jak tylko okłamywać wyborców?
Igo
Igo 30.10.2018, 15:48
Jeszcze się wachałem, ale po zapoznaniu się z ostatnimi wywiadami i debatami nie ma wątpliwości, tylko Kutrzeba
Janusz
Janusz 30.10.2018, 12:38
"Zostawcie Titanica
Nie wyciągajcie go
Tam ciągle gra muzyka
A oni w tańcu śnią"
Śnią o kolejnej kadencji by śnić i nic nie robić
Kino maniak
Kino maniak 30.10.2018, 09:38
Titanic idzie na dno i 4 11 zatonie......
rde
rde 30.10.2018, 19:01
Może nie jesteś w temacie, choć podpisujesz się jako kinomaniak, ale gladiator nie przeżył.
klara
klara 30.10.2018, 08:49
A pan Kutrzeba od kilkunastu lat mieszkający w Rzeszowie i mający 31 lat to jakie zasługi ma dla Dębicy? Startuje w Dębicy bo w Rzeszowie brakło posadek dla nominatów partyjnych? Dębicą nich rządzi mieszkaniec Dębicy!!!
Karolek
Karolek 30.10.2018, 10:45
spadochroniarz
Dębiczanin
Dębiczanin 30.10.2018, 09:35
A może niech Dębica rozwija się tak jak Rzeszów? Bo zwolennikiem chyba Ferenca jesteś? Ja głosuję na Mateusza
ratatuj
ratatuj 30.10.2018, 08:22
wszystko zaczyna się układać w logiczną całość, miasto tonie w marazmie, orkiestra gra do końca jak na Tytaniku przy wiekopomnych wydarzeniach jak odsłonięcie ławeczki a burmistrz mówi że jego ulubiony film to Tytanik. Piękna wizja, zaiste
Giguś
Giguś 29.10.2018, 20:51
Kupię z samego rano bo ciekaw jestem co mają do powiedzenia kandydaci. Szczególnie temat dębicki mnie zajmuje i co tam kapitan tytanika powie. Pewno że wszystko jest super i wspaniałe są jego rządy, tylko czego tak nie jest. A
Ewelina
Ewelina 30.10.2018, 07:05
Trzeba zmieniać naleciałości i przyzwyczajenia ponad 30 lat działalności S.Rokosz to już zasługuje na emeryturę . Prawie pieski wyprowadzać na spacer . Jak to ostatnio było robione.

Pozostałe