Podziękowania Jerzego Skocza, odwołanego naczelnika Urzędu Skarbowego

  • 25.11.2016, 12:23
  • Admin Admin
Podziękowania Jerzego Skocza, odwołanego naczelnika Urzędu Skarbowego
Jerzy Skocz - na zdjęciu, był osobą najdłużej kierującą instytucją administracji państwowej (rządowej i samorządowej) w powiecie dębickim). Został odwołany po blisko 24 latach pracy na stanowisku naczelnika Urzędu Skarbowego. Niżej zamieszczamy podziękowanie, o publikację którego poprosił media.

 

Podziękowanie

W dniu 22 listopada br.Minister Rozwoju i Finansów na wniosek Dyrektora Izby Skarbowej w Rzeszowie odwołał mnie z zajmowanego stanowiska Naczelnika Urzędu Skarbowego w Dębicy.

Chcę tą drogą podziękować wszystkim, z którymi przez te 23 i pół roku współpracowałem dla dobra naszej małej ojczyzny. Władzom lokalnym: wszystkim obecnym i byłym Starostom, Wójtom i Burmistrzom. Mam nadzieję, że mój wkład w rozwój naszego powiatu, to nie tylko nowy budynek Urzędu Skarbowego w Dębicy. Dziękuję też za dobrą i owocną współpracę dyrektorom szkół, Powiatowego Urzędu Pracy i innych instytucji z terenu naszego powiatu dzięki którym wypracowaliśmy różne formy działań dla dobra publicznego. Dziękuję również mediom lokalnym, które zawsze rzetelnie opisywały naszą działalność.

Chcę też podziękować tym, dla których obsługi nasz urząd został powołany, czyli wszystkim podatnikom. Współpraca z Państwem, czasami niełatwa, prowadziła do rozwiązywania problemów, z którymi się nawzajem borykaliśmy. Z badań ankietowych prowadzonych wśród naszych klientów wynika, że od wielu lat postrzegają oni nasz urząd jako przyjazny, z miłą i kompetentną obsługą, gdzie znajdowali potrzebne informacje i pomoc. Potwierdzeniem naszego pozytywnego podejścia do podatników jest jak do tej pory czterokrotne przyznanie naszemu urzędowi tytułu "Urzędu przyjaznego przedsiębiorcy". Inne nasze inicjatywy skierowane do konkretnych grup naszych klientów też były doceniane przez kierownictwo administracji publicznej.

Nie mogę też pominąć podziękowań dla moich współpracowników. Przez te ponad 23 lata udało nam się stworzyć zgrany zespół, który, w na bieżąco zmieniającym się otoczeniu, wypełniał nałożone na niego zadania w sposób profesjonalny i odpowiedzialny.

Poczytuję sobie za zaszczyt możliwość kierowania przez tak długi okres czasu doborowym zespołem pracowników oraz współpracy ze wszystkimi zewnętrznymi instytucjami. Moja służba dla dobra publicznego nie kończy się, ale zmienia formę. Każdy etap w zawodowym życiu kiedyś ma swój początek i swój koniec.

Z wyrazami szacunku,

Jerzy Skocz

 

Admin Admin

Podziel się:Pozostałe