Poniedziałek, 25.03.2019

Międzynarodowy sukces Malwiny!

  • 30.10.2018, 09:00 (aktualizacja 30.10.2018 11:37)
  • Ryszard Pajura
Międzynarodowy sukces Malwiny! Malwina Strzałka. Fot. PSP w Brzeźnicy
Malwina Strzałka, uczennica siódmej klasy Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy, została wyróżniona XIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Święty Jan Paweł II w oczach dziecka", jaki odbył się w Bialsku Podlaskim.

Konkurs zorganizowany został przez Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wraz z Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie. Inspirowany był hasłem Dnia Papieskiego „Promieniowanie ojcostwa” i został zaczerpnięty z literackiego dziedzictwa Papieża Polaka, stanowi bowiem tytuł dramatu Karola Wojtyły z 1964 roku.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Malwina Strzałka wykonała swą pracę (patrz niżej), pod kierunkiem nauczycielki plastyki Agnieszki Dudy.
 
Warto podkreślić , że na XIII edycję konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” wpłynęło blisko 1,6 tys. prac, z Polski ,Wielkiej Brytanii, Białorusi, Austrii, Niemiec, Irlandii, Ukrainy i Rosji.
Konkurs odbył się pod honorowym patronatem m.in. biskupa drohiczyńskiego Tadeusza Pikusa.

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe