Druga tura dla Szewczyka, Rączki i Rokosza

  • 05.11.2018, 00:27
  • Grzegorz Król
Druga tura dla Szewczyka, Rączki i Rokosza Burmistrzem Dębicy został Mariusz Szewczyk. Na zdjęciu z Moniką Gardułą.
Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości zostali pokonani w II turze wyborów przez dotychczasowych włodarzy trzech gmin. W Dębicy wygrał Mariusz Szewczyk, w gminie Dębica przez najbliższe pięć lat rządził będzie Stanisław Rokosz, a w gminie Żyraków Marek Rączka.

Mariusz Szewczyk startujący z własnego komitetu podwoił swoją przewagę z pierwszej tury nad Mateuszem Kutrzebą, pokonując młodego kandydata PiS o ok. 1,5 tysiąca głosów. Różnica pomiędzy Markiem Rączką a Krzysztofem Tylcem to ok. 320 głosów. Z kolei Stanisław Rokosz wygrał przewagą ok. 10% głosów. Są to jeszcze nieoficjalne dane.

Pierwsze wyniki do sztabów zaczęły spływać tuż po godz. 21. Więcej na ten temat przeczytacie Państwo w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który trafi do sprzedaży jutro, tj. we wtorek 6 listopada. Zachęcamy do lektury!

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iwan
Iwan 11.11.2018, 08:34
Następne stracone lata dla naszego regionu od gminy po miasto.
rde
rde 11.11.2018, 15:15
Jakieś argumenty? Bo wygrał PIS, czy przegrał PIS. Czy tak mi się napisało bo jestem malkontentem
obywatel
obywatel 09.11.2018, 18:25
Mieszkańcy zapraszają po wyborach kandydatów do usunięcia plakatów, banerów reklamowych. Dziękujemy

Pozostałe