W niedzielę tędy nie przejedziesz

  • 09.11.2018, 14:50 (aktualizacja 09.11.2018, 14:56)
  • Janusz Grajcar
W niedzielę tędy nie przejedziesz
W związku z organizacją Narodowego Święta Niepodległości w niedzielę 11 listopada wystąpią utrudnienia komunikacyjne.

W godz. 10:00-10:30 pojawią się utrudnienia w ruchu na odcinku ul. Krakowskiej na wysokości Rynku w kierunku ul. Rzeszowskiej i ul. Św. Jadwigi w związku z przemarszem uczestników uroczystości na mszę św. w kościele Św. Jadwigi.
Utrudnienia w ruchu samochodów związane będą również z organizacją Biegu Niepodległości i dotyczyć będą odcinków ulic: Chopina, Raczyńskich, Łysogórskiej, Krakowskiej, Gancarskiej, Włodzimierza Skarbka-Borowskiego, Ignacego Lisa, 1 Maja, Kwiatkowskiego, Staszica, Kraszewskiego i Parkowej, które będą czasowo zamknięte.
Utrudnienia potrwają od godz. 13:30 do 15:00. Organizatorzy proszą mieszkańców o wyrozumiałość. Informują też, że wyjazd z posesji znajdujących się przy trasie biegu będzie w tych godzinach niemożliwy. O bezpieczeństwo zawodników i gości będzie dbać Policja, 33 Batalion Dębicki, Straż Miejska, ZHP oraz Związek Strzelecki Strzelec.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wilk Dębicki
Wilk Dębicki 09.11.2018, 18:41
Czy nie prościej byłoby poprowadzić bieg po drodze serwisowej wzdłuż obwodnicy lub autostrady? Mniejsza blokada ulic, co przy korkach spowodowanych zamknięciem mostu na Straszęcin mniej by denerwowało i dużo mniejsze siły wykorzystane dla zabezpieczenia biegu...
heheeh
heheeh 10.11.2018, 21:00
czy nie prościej byłoby przyjść z pracy i się nie myć i iść spać i znowu do pracy i z pracy do spania itd

Pozostałe