Szesnaście połączeń Dębicy z Krakowem w nowym rozkładzie jazdy

  • 10.11.2018, 13:59 (aktualizacja 10.11.2018, 14:18)
  • Ryszard Pajura
Szesnaście połączeń Dębicy z Krakowem w nowym rozkładzie jazdy Fot. PKP Intercity
Więcej połączeń z Rzeszowa i Przemyśla przez Dębicę do Krakowa oraz nowe z Przemyśla do Szczecina zapowiada PKP Intercity w nowym rozkładzie jazdy, jaki obowiązywać będzie od 9 grudnia br.

W sumie do 14 zwiększy się liczba pociągów, które będą kursowały między Przemyślem a Krakowem, z przystankiem w Dębicy. Na trasie z Rzeszowa do Krakowa pasażerowie będą mieli do dyspozycji 16 połączeń.

 

EIC Lajkonik

Nowy pociąg EIC Lajkonik, kursujący dotychczas pomiędzy Warszawą a Krakowem, umożliwi poranny dojazd w poniedziałki oraz soboty 
z Przemyśla i Rzeszowa do Warszawy oraz popołudniowy powrót z Warszawy w piątki i niedziele.

 

TLK Osterwa

Nowa para pociągów TLK Osterwa połączy Dębicę ze Szczecinem przez Kraków, Częstochowę Stradom, Ostrów Wielkopolski i Poznań. 

 

TLK Pogórze

Zaś nowy, nocny pociąg TLK Pogórze zapewni połączenie Dębicy z Wrocławiem. Zatrzyma się na stacjach m.in. w Tarnowie, Częstochowie i Opolu. 

 

Wcześniej to taniej

PKP Intercity zachęca, by podróż planować z wyprzedzeniem. Można wtedy liczyć na atrakcyjne oferty promocyjne.

Super Promo to pula najtańszych biletów obowiązujących w pociągach ekspresowych – EIP (Pendolino) oraz EIC. 

Promo pozwala korzystać z pociągów ekspresowych w cenie połączeń ekonomicznych, czyli nawet o 55 proc. niższej od ceny bazowej. 

Wcześniej - po wyczerpaniu puli najtańszych biletów PKP Intercity proponuje zniżki w ofercie Wcześniej. Obejmuje ona wszystkie kategorie pociągów i obowiązuje na dowolnie wybranych trasach. W zależności od terminu zakupu biletu automatycznie naliczany jest rabat w wysokości 30, 20 lub 10 proc. Oferta obowiązuje do 7 dni przed wyjazdem.

Oferta weekendowa umożliwia wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. Bilet weekendowy obowiązuje od godziny 19:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy do godziny 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych. Cena Biletu Weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Z Biletem Weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity.

Bilet Rodzinny - podróżujący w grupie liczącej od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia, mogą skorzystać z Biletu Rodzinnego. Dzięki tej ofercie wszyscy pasażerowie otrzymają 30-procentową zniżkę.

 

Od grudnia z Dębicy do Berlina 

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maria
Maria 13.11.2018, 05:01
To jeden radny dębicki powinien sie szczegolnie ucieszyc haha

Pozostałe