Kamen w gronie najlepszych firm Podkarpacia

  • 25.11.2016, 14:10 (aktualizacja 26.11.2016, 10:19)
  • Admin Admin
Kamen w gronie najlepszych firm Podkarpacia
Podczas 15. edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w gronie laureatów znalazł się Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusza Kamenczaka z Pustkowa. Firma zdobyła wyróżnienie w kategorii firm średnich, czyli zatrudniających od 51 do 100 osób; na zdjęciu Barbara i Janusz Kamenczakowie po odebraniu lauru.

Firma Kamen została założona w 1990 roku. Produkuje stalowe kotły wodne centralnego ogrzewania na paliwa stałe. Początkowo był to niewielki zakład rzemieślniczy, dziś produkcja odbywa się na halach wyposażonych w nowoczesne urządzenia sterowane numerycznie na powierzchni około 2000 m kw.

To nie pierwsze wyróżnienie dla firmy Kamen w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. W 2013 roku zdobyła ona nagrodę w kategorii najlepsze produkty za kocioł kamen WG.

 

O innych laurach Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej dla firm powiatu dębickiego czytaj niżej:

 

Kangur PNG w kategorii firm mikro

 

Olimp Labs PNG w kategorii firm dużych

 

Śnieżka inwestorem 10-lecia

 

 

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe