Środa, 26.06.2019

Nagroda Wiktorii dla Mateo

  • 14.11.2018, 14:50
  • Ryszard Pajura
Nagroda Wiktorii dla Mateo Nagrodę Wiktorii odebrał Stanisław Cabaj (po prawej), wlaściciel firmy Mateo
Firma Mateo znalazła się wśród elitarnej grupy przedsiębiorców uhonorowanych prestiżową Nagrodą Wiktorii – znakiem jakości przedsiębiorców.

Plebiscyt organizowany był  po raz XXI przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców, nagrody wręczono podczas gali, która odbyła w Airport Hotel Okęcie.

Kapituła konkursu nagrodziła osoby i podmioty gospodarcze, które przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej. P.H.U. Mateo otrzymało Nagrodę Wiktorii w kategorii: rolnictwo i produkcja spożywcza.

Udział w konkursie prowadzony jest w dwóch etapach. W pierwszym firma zostaje nominowana do konkursu przez samorząd. Drugi polega na przygotowaniu przez firmę zeszytu konkursowego i na jego podstawie kapituła wyłania najlepsze polskie przedsiębiorstwa.

 

Na podstawie informacji firmy Mateo

ryszardpajura_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe