W piątek koniec gehenny z wjazdem do Dębicy

  • 15.11.2018, 13:55 (aktualizacja 15.11.2018, 14:05)
  • Ryszard Pajura
W piątek koniec gehenny z wjazdem do Dębicy Dzisiejszy poranek; korki zaczynają sie już od ronda przy wjeździe na autostradę w Żyrakowie
Jutro około godz. 15 powinny zakończyć się prace związane z budową tzw. ścianki szczelnej nowego mostu na Wisłoce, na drodze Dębica - Straszęcin. Oznaczało to konieczność zamknięcia starego mostu, dlatego cały ruch skierowany został na ten w Zawierzbiu.

Wykonawca deklarował zakończenie robót ok. godz. 17 w piątek, ale jak mówi Jacek Drobot, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, prawdopodobnie ruch obydwoma mostami uda się przywrócić już ok. godz. 15. Oznacza to, że jutrzejszy powrót z pracy dla mieszkańców gmin Żyraków i Czarna nie powinien już być taką gehenną, jak przez ostatni tydzień. Niestety, dzisiaj po południu i jutro rano kierowcy stali będą jeszcze w korkach.

Niektórzy wybierają trasę przez autostradę do zjazdu w Pustyni. Niewiele zyskują, bo to dalej, droga przez Pustynię jest zamknięta (tam także trwają roboty), więc w Zawadzie przy wjeździe na starą czwórkę też robią się korki. Inni wybierają drogę przez Pilzno, ale wtedy muszą nadłożyć sporo kilometrów.

 

ryszardpajura_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 17.11.2018, 19:35
A można było wyremontować i dostosować dawny most kolejowy...
karol
karol 15.11.2018, 18:37
Co to za dziennikarzyna pisze chyba nie miał najlepszej oceny z j,polskiego, bo styl fatalny np. cytat: "jutro rano kierowcy stali będą jeszcze w korkach. co tu jest obraźliwego, że usuwacie prawda się obroni
karol - wersja ulepszona
karol - wersja ulepszona 16.11.2018, 13:03
Jest:
Co to za dziennikarzyna pisze chyba nie miał najlepszej oceny z j,polskiego, bo styl fatalny np. cytat: "jutro rano kierowcy stali będą jeszcze w korkach. co tu jest obraźliwego, że usuwacie prawda się obroni

Powinno być:
Co to za dziennikarzyna pisze? Chyba nie miał najlepszej oceny z j. polskiego, bo styl fatalny, np.: cytat: "... jutro rano kierowcy stali będą jeszcze w korkach." Co tu jest obraźliwego, że usuwacie? Prawda się obroni.
Polonista
Polonista 16.11.2018, 05:09
Napisał wybitny znawca języka polskiego...
karol
karol 15.11.2018, 18:34
Co to za dziennikarzyna pisze chyba nie miał najlepszej oceny z j,polskiego, bo styl fatalny np. cytat: "jutro rano kierowcy stali będą jeszcze w korkach.

Pozostałe