Automobilklub Stomil podsumował rok - zdjęcia

  • 25.11.2016, 20:14 (aktualizacja 28.11.2016, 20:48)
  • Grzegorz Król
Automobilklub Stomil podsumował rok - zdjęcia
W Hotelu Millenium w Żyrakowie Automobilklub Stomil z Dębicy podsumował kończący się rok. W trakcie spotkania przypomniane zostały największe sukcesy kierowców rajdowych dębickiego klubu, a także te, które odnieśli trialowcy i rowerzyści biorący udział w zawodach Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Bartłomiej Dziurzyński przedstawił także najważniejsze wydarzenia, jakie czekają fanów sportów motorowych w 2017 roku, a które zorganizowane zostaną w powiecie. Kalendarz imprez zapowiada się ciekawie. Rajdowcy zaczną sezon już 15 stycznia, podczas kolejnej Motoorkiestry, która zorganizowana zostanie w Rynku i na ulicach do niego przyległych. Oprócz tego w planach są również rajdy w gminach Żyraków, Pilzno i Dębica.

Pełną listę wyróżnionych w trakcie spotkania osób znajdziecie Państwo w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek, 29 listopada. Zapraszamy do lektury.

Grzegorz Król

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe