Piątek, 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Dębica bez wiceburmistrzów

  • 23.11.2018, 13:51
Dębica bez wiceburmistrzów Na razie na sesjach Rady Miejskiej miejsca obok burmistrza Mariusza Szewczyka zajmują radni; tu Marta Czekaj i Szczepan Mroczek. Ale jak zapowiada burmistrz, jego zastępcy pojawią się już na kolejnym posiedzeniu RM.
Ale tylko do 1 grudnia - zapowiada burmistrz Mariusz Szewczyk.

Przypomnijmy, że kadencja poprzedniego wiceburmistrza Wojciecha Iwasieczko zakończyła się wraz z końcem poprzedniej kadencji samorządu.

Mariusz Szewczyk na razie nie powołał nikogo na to stanowisko. Zapowiada jednak, że w tej kadencji wiceburmistrzów będzie dwóch. I że obsadzi wakaty najpóźniej 1 grudnia.

W kuluarach dzisiejszej sesji Rady Miejskiej pojawiły się dwa nazwiska: Mateusza Paska, byłego wicestarosty oraz Krzysztofa Lipczyńskiego, lidera powiatowych struktur PO i dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

- Z nimi dwoma jeszcze nie rozmawiałem - odpowiada zapytany o te kandydatury Mariusz Szewczyk.

Co nie oznacza, że rozmawiał nie będzie. Bo jak przyznaje włodarz Dębicy, takie konsultacje ciągle prowadzi.

Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny, jaki ukaże się we wtorek 27 listopada br.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hybry
Hybry 27.11.2018, 10:04
Powiedzcie mi prosze czy kupujac uzywana hybryde moge liczyc na cokowiek w naszym miescie? Np. darmowe parkinig w centrum?albo jakies inne benefity? Czy tylko porafi sie karcic uzytkownikow diesla... pytam bo stoje przed dylematem zakupu samochodu oszczednego.
Eko
Eko 27.11.2018, 12:39
Chyba żartujesz! Jakie mniszki, jakie profity Nie z tym Burmistrzem Dębica się cofa i to widać słychać i czuć? Skoro Burmistrz w kampanii nie ma wizji rozwoju miasta nie wie, kto będzie jego zastępcą by realizować jakiś program to wygląda to jak wygląda Żal.pl
Hybry
Hybry 27.11.2018, 14:11
No wlasnie rzucaja pomysłami jak asami z rekawa wyciac diesle z miasta a domostwami sie nie ma kto zajac ludzie po nocach jak nie widac pala smieci i truja innych mieszkancow bo wiedza ze w nocy sluzby nie pracuja...a smog to nie dzialka policji. I jak mam chciec isc w parze z ekologia skoro w zaden sposob nie bede sie wyroznial na tle kopcacego NAWET benzyniaka. Ja hybryda nieemitujaca spalin w miejskich predkosciach zaplace tyle samo za parking co koles majacy V8 i LPG... a czy stoje 5 mint czy 60 za parking place tyle samo...
Wyborcy
Wyborcy 26.11.2018, 07:37
Dębica na stanowisku wiceburmistrza potrzebuje fachowcy, a nie lokalnego historyka ! Panie Szewczyk nie po to na Pana głosowaliśmy, żeby teraz mieć PiS light !
krzysztof
krzysztof 25.11.2018, 17:17
Krzys nadaje sie tylko na feisa tam furore sie robi i gupota w cenie
Justyna
Justyna 25.11.2018, 14:32
Obydwaj siebie warci.
Dzieciaki z dębickiego PiS-u
Dzieciaki z dębickiego PiS-u 24.11.2018, 23:24
Czekam na tytuł „ Dębica bez Pisu!”
Edward
Edward 24.11.2018, 07:30
No porażka na całej linii jak by te propozycje okazały się prawdziwe - żenada. No ale jak wyleci się ze starostwa to trzeba ich gdzieś przytulić - za naszą kasę. Moze by tak zrezygnowali z wynagrodzenia ? Brawo dla Burmistrza Dębicy. Co było to będzie trwać nadal.

Wójt nie przygarnie do siebie i nie zapewni stanowisk ? Tak był wspierany w kampani przez tych panów .Tylko do miasta się pchają?
Teddy
Teddy 23.11.2018, 22:59
Trochę to niepoważne że Burmistrz rozpoczynający drugą kadencję nie ma kandydatów na wice i przez 3 tygodnie nie może powołać swoich zastępców. Zaczyna to się trochę śmieszne nawet robić.
Justa
Justa 23.11.2018, 20:32
Dobrze dla miasta ale szkoda dla kany by bylo
ciekawski
ciekawski 23.11.2018, 22:02
Dobry żart tymfa wart
Mark
Mark 23.11.2018, 15:24
W dniu wczorajszym na rozmowach u Burmistrza byl Pan Maloziec i Chmura
q
q 25.11.2018, 23:20
Tak, to dwaj kandydaci. Dramat.
$
$ 23.11.2018, 17:29
Katastrofa. Żądamy fachowca nie historyka!!!
mieszkaniec
mieszkaniec 23.11.2018, 18:36
to prawda to byłaby całkowita katastrofa :-( chyba ze jedynym jego zajęciem będzie przygotowywanie imprez patriotycznych to ok beda perfekcyjne, tylko czy to wymaga stanowiska tak wysokiego

Pozostałe