Piątek, 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Władysław Bielawa prezesem MKS?

  • 29.11.2018, 12:38 (aktualizacja 29.11.2018 14:56)
Władysław Bielawa prezesem MKS? Władysław Bielawa - czy zostanie prezesem MKS?
Dzisiaj na spotkanie z pracownikami Miejskiej Komunikacji Samochodowej przyjechali burmistrz Mariusz Szewczyk, były już prezes tej firmy a obecny starosta Piotr Chęciek oraz były burmistrz i starosta, obecny radny powiatu Władysław Bielawa. Czy to oznacza, że ten ostatni zostanie szefem komunalnej spółki?

Potwierdza to burmistrz Mariusz Szewczyk, który mówi, że będzie robił wszystko, żeby Władysław Bielawa został prezesem MKS.

- Ale droga do tego daleka - zastrzega burmistrz.

Formalnie to Rada Nadzorcza powołuje prezesa spółki. Tworzy ją pięć osób. Trzy powołuje burmistrz Dębicy, występujący w roli zgromadzenia wspólników; obecnie są to: Czesław Łączak, Anna Barwińska-Małajewicz, Wojciech Trzaska. Dwóch członków to przedstawiciele załogi; obecnie są to Rafał Kulczyk i Tadeusz Sikora.

Zarząd MKS za kadencji Piotra Chęćka był jednoosobowy, ale Rada Nadzorcza może to zmienić i powołać w jego skład, oprócz prezesa, więcej osób.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca
wyborca 30.11.2018, 11:56
tacy ludzie to pożyją, z jednej ciepłej posadki na drugą, a szary Kowalski nie ma szans żeby się dostać nawet na byle jakie stanowisko do urzędu.
oszukany
oszukany 30.11.2018, 11:46
Małozięć V-ce Burmistrzem. Mam pytanie do wyborców M. Szewczyka. Jak się teraz czujecie? Tak jak ja ? czyli żle!
Maurycy Beniowski
Maurycy Beniowski 30.11.2018, 08:49
Ciekawe jak teraz się czują się wszyscy co oddali głos na Burmistrza Szewczyka teraz i cztery lata temu własnie w ramach sprzeciwu przeciwko temu co działo się w mieście pod rządami Wolickiego i w starostwie pod rządami Bielawy. Otóż mili Państwo zakpiono z was bezczelnie w biały dzień.
Obiektywny Mieszkaniec Dębicy
Obiektywny Mieszkaniec Dębicy 30.11.2018, 11:47
Najlepsze rządy w mieście za czasów Wolickiego!
ka
ka 10.12.2018, 21:16
nie wiesz co piszesz
Wyborca
Wyborca 30.11.2018, 08:47
Bielawa to człowiek PiS! Czy to oznacz, że jednak dębicki PiS będzie współrządził z burmistrzem? Niech jeszcze na wice wejdzie lokalny historyk z KANY to już chyba nie ma wątpliwości....
anty
anty 30.11.2018, 12:29
No i jest wice z kany :( Czy ten burmistrz nie minął się z powołaniem?
WICEK
WICEK 30.11.2018, 07:49
Władyś powinien być vice Burmistrzem, atu prezes MKS??
RA
RA 29.11.2018, 23:17
A ja powiem że życzę powodzenia panu Bielawie Bardzo przyzwoity człowiek jak na te czasy
bil
bil 30.11.2018, 10:43
Zgadzam się. To jest bardzo dobry człowiek ale nie na te lecz na
wszystkie czasy. Widać do, że nie bardzo pasuje do obecnych
uwarunkowań. Jest za uczciwy..
ehhh
ehhh 29.11.2018, 22:26
Moje dwa najwieksze bledy w zyciu:
1. Przedostatnia partnerka
2. Glos na Mariusza Szewczyka
wypłoszony pasażer
wypłoszony pasażer 29.11.2018, 19:31
Pan Władysław Bielawa szefem MKS ? Będzie jazda bez trzymanki !
też pasażer
też pasażer 1.12.2018, 08:26
…. a może MKS przesiądzie się nawet na zaprzęgi konne. Popularnie zwane furmankami. Tano i ekologicznie będzie.
Kazik
Kazik 2 dni temu, 13:53
Trzeba by było wozaków uczulić, żeby nie bili koni !
Teddy
Teddy 29.11.2018, 14:56
To nawet nie jest śmieszne. Mariusz jak widać ma własne szerokie zaplecze. Ciekawe jak teraz czują się wszyscy ci co głosowali antypis w wyborach. Zrobił was na szaro
Mrówka
Mrówka 29.11.2018, 16:46
Strach pomyśleć co by było gdyby wygrał Kutrzeba
JOGI
JOGI 30.11.2018, 07:30
Strach to pomyśleć kogo Szewczyk zrobi swoim Wice hehe Ale wybraliście macie.......
Madzia
Madzia 29.11.2018, 13:59
I tak po wyborach karuzela stanowisk kręci się w najlepsze. Chodzą słuchy ,że Dyrektor Szpitala w Straszęcinie obejmie stanowisko Kierownika Lądowiska w Szpitalu Powiatowym. Poczekamy zobaczymy.
Mateusz
Mateusz 30.11.2018, 10:59
Gdyby to okazało się prawdą, to po poboprach mu polecą na bank ale za to piastowałby najwyższe stanowisko w szpitalu.
Marian
Marian 30.11.2018, 17:00
Ale jakie miałby widoki !
niezorientowana
niezorientowana 29.11.2018, 15:25
A to kto jest dyrektorem w Straszęcinie?
pscjęt
pscjęt 29.11.2018, 17:35
Chyba Pan Paweł Jarosz .On się tak tytułuje
Ciotka Matylda
Ciotka Matylda 29.11.2018, 16:58
Samozwaniec . Jakiś Paweł czy coś.
pscjęt
pscjęt 29.11.2018, 20:26
A tego to ja nie wiem . Wszyscy mówią że tak się przedstawia .

Pozostałe