Piątek, 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Maciej Małozięć pierwszym zastępcą burmistrza

  • 30.11.2018, 12:36
Maciej Małozięć pierwszym zastępcą burmistrza Maciej Małozięć (z lewej) będzie wiceburmistrzem Dębicy. Fot. A. Majba-Pochwat
Maciej Małozięć został pierwszym wiceburmistrzem Dębicy. W mieście odpowiedzialny będzie za oświatę, kulturę i sport.

Od 2014 roku szefował Katolickiemu Centrum Edukacji KANA, teraz przenosi się do gabinetu w Ratuszu. Z wykształcenia historyk, z zamiłowania działacz społeczny. Deklaruje, że w pracy samorządowca chce łączyć młodość z doświadczeniem i pracować dla dobra Dębicy i jej mieszkańców.
Więcej w najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego, we wtorek 4 grudnia.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (72)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Także wyborca
Także wyborca 6.12.2018, 21:31
W końcu ktoś z zewnąrz ze świeżym spojrzeniem. A nie partyjny beton który tylko skacze między stołkami i rzuca się sobie do gardeł na co drugiej sesji...
wyborca
wyborca 3.12.2018, 19:11
Burmistrz zachowuje się w 2014, kiedy nie miał ani jednego radnego. Dziś ma 6 i nie może tak postępować. Dębica pokazała, że nie chce SB. Dlaczego Burmistrz to robi? Miało być inaczej.
AP
AP 3.12.2018, 20:43
Jasne, 14 tysięcy głosów na Pana SB przyniosły do urn krasnoludki.
ciekawe
ciekawe 4.12.2018, 08:21
Ciekawe ile by ich miał gdyby nie znaczek PiS. Mógł sobie z WZD startować do sejmiku jak taki kozak :) Albo samodzielnie z Gowina.
Interesujące
Interesujące 6.12.2018, 21:34
To ciekawe co piszesz bo znaczek pis nie pomógł ani kandydatowi na burmustrza ani kandydatowi na wójta :-)
Dg
Dg 5.12.2018, 11:21
To samo dotyczy wszystkich osób które startowały z PiS, ile głosów by miały gdyby nie logo? Np. Kandydat na burmistrza? Pewnie niewiele
bojo
bojo 5.12.2018, 13:20
Marek przestan
pis
pis 4.12.2018, 06:22
Przecież ma tylko jedną radna. Czyli nikt WZD nie chce. W powiecie podobnie. Dał by sobie spokój bo i tak całe WZD jest skończone.
wyborca
wyborca 3.12.2018, 22:34
Gdzie te 14? Do rady miasta? Bredzisz.
K. M.
K. M. 4.12.2018, 10:17
Do sejmiku
pis
pis 4.12.2018, 19:40
A co tam ma do powiedzenia? Jest tam zbyteczny dla PiSu. Tyle mają swoich, że nic nie pohandluje już!
Taternik
Taternik 3.12.2018, 19:08
W końcu jakiś społecznik a nie człowiek z partyjnego nadania.
zb
zb 7.12.2018, 11:47
był w pisie
_
_ 3.12.2018, 21:15
To do tej pory z czego się utrzymywał?
wyborca
wyborca 3.12.2018, 22:43
Śpiewał pieśni patriotyczne, palił znicze. Takie tam.
wyborca1
wyborca1 4.12.2018, 10:40
z dotacji miejskich i powiatowych prowadził Kanę
cesarz
cesarz 3.12.2018, 09:19
Podpno PiS sekundę po konferencji prasowej wydało oświadczenie, że usuwają Pana małoziecia ze swoich struktur.... Czy ktoś wierzy jeszcze w głoszone przez nich hasła o współpracy i dobru mieszkańców.... Ale się lokalny PiS zrobił anty szewczykowy i robi wszystko żeby zaszkodzić, czyżby dalej porazka po przegranej tak bolała?
Teddy
Teddy 4.12.2018, 13:16
Hmm a co z nowym prezesem mks bielawą? Czemu jego nie usuną? Czyżby stracili wtedy większość w powiecie? :D czyli zasady jednych dotyczą a innych nie
Miś
Miś 4.12.2018, 20:36
Ptaszki ćwierkają że jednak nie prezes MKS :)
Uluk
Uluk 3.12.2018, 08:25
Trzeba sobie powiedzieć uczciwie, to nie Burmistrz sobie wybrał zastępcę tylko mu go wskazano, to samo będzie z drugim wice. I nie łudzcie się że to będzie jakaś przeciwaga do MM. To będzie wskazany zastępca
Roman M
Roman M 3.12.2018, 19:28
A czy to ważne czy burmistrz sam wybrał zastępcę czy mu go wskazano? Wygooglowałem sobie jego zastępcę i nigdzie nie znalazłem nic złego na jego temat a szukałem długo... chyba to dobrze że mamy uczciwego w-ce burmustrza. Dajmy się młodym wykazać.
Katelbach
Katelbach 3.12.2018, 06:01
A i ploty chodzą że drugi wice to kiedyś już w miejskich strukturach pracował.
ciekawska
ciekawska 3.12.2018, 10:36
Ja słyszałam plotkę od koleżanki pracującej w Ratuszu że drugim Wiceburmistrzem może być były doradca burmistrza i to pokrywa się z tą plotką o której piszesz Katelbach
Fakty
Fakty 4.12.2018, 18:05
Doradca teraz współpracuje z pisem więc raczej to nie jest możliwe
7y
7y 5.12.2018, 10:23
z kąd taka informacja??? jest członkiem pisu? moze z wlasnie z nadania pisu zostanie wiceburmistrzem drugim???
Taki sobie
Taki sobie 4.12.2018, 02:42
Bzdura doradca idzie z pisem
plotkiploteczki
plotkiploteczki 3.12.2018, 17:16
Słyszałem iż panowie nie mają dobrych koneksji ze sobą plotka
sigismund
sigismund 2.12.2018, 21:14
A ile lat doświadczenia w samorządzie ma ten pan?
zygmunt
zygmunt 3.12.2018, 09:19
Nigdy się w żadnych wyborach nie weryfikował, pracował na szeregowym stanowisku w tarnowskim starostwie.
Mały Głód
Mały Głód 2.12.2018, 15:27
Link dla wszystkich którzy głosowali na dalsze staczanie się Dębicy: https://www.forbes.pl/nieruchomosci/ranking-miast-polskich-rynekpierwotnypl/y9ycvl5
D
D 2.12.2018, 15:19
Już tylko patrzeć kiedy pojawi się u boku tego "tzw burmistrza" absolwent szkoły w Julinku. Jakby ktos nie wiedział co to- Państwowa Szkoła Sztuki Cyrkowej.
Zaciekawiony
Zaciekawiony 2.12.2018, 11:28
Był w PiS , a myślałem, że samodzielny?
Wyborca
Wyborca 2.12.2018, 11:06
Nareszcie kompetentna osoba na właściwym miejscu. Gratulacje
Ania
Ania 30.11.2018, 22:35
Wreszcie ktoś komu się chce pracować, znam, dobrze oceniam kompetencje i dorobek, gratuluje
+
+ 1.12.2018, 11:57
A ja nie znam. A znam wielu zdolnych, którym się chce pracować.
Kasia
Kasia 1.12.2018, 10:35
Też cenię jego dotychczasowy dorobek. Ale to, że dał się uwiązać na smyczy Stefana Bieszczada, to mnie zaskoczyło. I to u boku takiego mizernego burmistrza...
Justa
Justa 30.11.2018, 21:24
Gratulacje!
Grażyna
Grażyna 30.11.2018, 20:42
Małozięć cóż ciekawy człowiek ... ale skrajnie prawicowy. Teraz na 2 wice trzeba kogoś o innym zapatrywaniu na świat niż historyczno-społeczne. Swego czasu w komentażach padało nazwisko Dominik Łazarz, zna go sporo osób w moim otoczeniu, otwarcie deklaruje europejskie poglądy, ekonomista, pare razy czytałam jego wypowiedzi w mediach, od lat związany z jedną rzeszowską uczelnia... byłby przeciwagą dla skrajnie prawicowego Małozięcia.
Radzio
Radzio 30.11.2018, 21:59
w pełni popieram !
takbędzie
takbędzie 30.11.2018, 21:53
Tutaj to będą ale przedterminowe wybory burmistrza! PiS załatwi to towarzystwo jak niegdyś Wałęsa jedną z kadencji Sejmu.
Ciekawski?
Ciekawski? 30.11.2018, 18:59
W jakim mieście mieszka Małozięć? W jakim mieście mieszka Cebula?
To be or not to be
To be or not to be 30.11.2018, 18:04
O ludzka naiwności. To po prostu rozpoczęty proces wystawiania rachunku za out WZD z Dębicy. Wcześniej PiS zrezygnował z kompetentnego i wykształconego doktoranta kosztem druha drużynowego. W momencie układania "odwetowego przypadku" przez S.B. każdy z uczestniczących w rozmowach wiedział, że opozycja wobec Burmistrza - Pątnika wyrazi "sprzeciw" tylko w jeden sposób - DELATE. Należy cieszyć się z faktu nominacji M.M. - dotychczas w UM w Dębicy. nie było osoby o takim poziomie wykształcenia, erudycji i kultury osobistej. Mogą mieć miejsce problemy komunikacyjne, wynikające z braku znajomości słów. Włącznie z Multipartyjnym Socjologiem M.Sz. Panie Stefanie, dzięki tej decyzji 1 może mniej będzie obiecywał bez pokrycia..... Wszak Maciej wie czym jest Słowo. Honor. Oby drugi vice był elokwentny i faktycznie doświadczony. Nie tylko jako podatkożerca. Po wyrównaniu rachunków w mieście, kolejnym szańcem odwetu wobec PiS - u będzie Centrum Wstrzymywania Rozwoju Miasta przy Batorego. Wici rzucone zostały... Kosztem mieszkańców. NIHIL NOVI
Grażyna
Grażyna 30.11.2018, 21:10
Bardzo dobry wpis. Teraz na 2 wice trzeba kogoś nie uwikłanego w konekche polityczne i o przeciwnych opcjach pogladowych niż nowy wice. Proponuje świerze osoby: nowa radną M. Gardułe lub ekonomiste dębickiego, o ktorym pisalam wczesniej D Łazarza! To by dało Szewczykowi szerokie poparcie!
Robert
Robert 1.12.2018, 00:02
bardzo dobry pomysł! Tylko nie na te układanki polityczne... ludzie nawet jak fachowcy, to bez poparcia politycznego w Dębicy mają słabe szanse :-(
Szkoda gadać
Szkoda gadać 30.11.2018, 17:06
To teraz pora na II Vice czyli kto jeszcze poparł M.SZ ? szkoda tego miasta ale tak wybrało i kolejne 5 lat zastoju!!!!
smutne
smutne 30.11.2018, 16:56
Mariusz Szewczyk to człowiek z zerowym zapleczem. Kadry musiał mu dostarczyć Stefan Bieszczad - przeszczepy z PiS, bez kręgosłupa. Ciekawe co czują radni z komitetu p. Szewczyka?
Czesio
Czesio 30.11.2018, 16:17
Ale się Pisiorki rozpisały ostatnie 4 lata popierali Szewczyka nawet miał być ich kandydatem na Burmistrza a teraz się dziwią że ich ludzie współpracują z Burmistrzem. Sami nie są w stanie wybrać szefa powiatu , poseł Pis nie przewodzi żadnym strukturom partii. Chaos w Pis i tyle. Jak za Polski szlacheckiej. każdy Pan na zagrodzie i tylko liczy się swoja d... Ale jak ktoś inny sie pojawia to płacz że on chce coś robić ale nie jest z Pis. W nosie mam partie ale ważne jest żeby nasze miasto i powiat funkcjonowały normalnie i rozwijały sie dynamicznie
Odp
Odp 30.11.2018, 22:38
Dokładnie, dajcie człowiekowi popracować a nie od razu partyjne fochy
padaka ze śmiechu
padaka ze śmiechu 30.11.2018, 14:22
i jak tam wyborcy KWW Mariusza Szewczyka łyso wam :-) Widzicie kto ustawia figury na dębickiej szachownicy
@
@ 30.11.2018, 16:48
Łyso nam. Szkoda słów....Gdzie ten rozwój Dębicy, gdzie fachowcy, gdzie ?

Pozostałe