Fascynujący piknik z Centrum Nauki Kopernik (zdjęcia)

  • 01.12.2018, 12:46 (aktualizacja 01.12.2018, 14:02)
  • Ryszard Pajura
Fascynujący piknik z Centrum Nauki Kopernik (zdjęcia)
Kto jeszcze tego nie zrobił zdąży - do godz. 15 w II Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy można wziąć udział w Rodzinnym Piknik Naukowym „POTĘGA UMYSŁU – RADOŚĆ I ZABAWA”. Naprawdę warto, o czym przekonały się już setki dzieci i rodziców, którzy od rana zwiedzają naukowe stoiska i prezentacje.

W szkole przy ul. Sportowej można poznać pasjonujący świat nauki i eksperymentów podczas ponad 20 fantastycznych pokazów i prezentacji przybliżających zagadnienia naukowe w ciekawy i interaktywny sposób. A wszystko pod okiem animatorów warszawskiego Centrum Nauki Kopernik.

Jest też Mobilne Planetarium z Jasła, a na stoisku Fundacji Wspierania Edukacji, działającej przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza, spróbować sterowania płatowcem. Zaś w symulatorze lotu VR-F35 poczuć się jak prawdziwi piloci.

Imprezę przygotowało Stowarzyszenie „Uwierz w siebie”, II LO im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Urząd Miejski w Dębicy. 

ryszardpajura_

Zdjęcia (70)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe