Piątek, 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 3.12.2018, 20:40 (aktualizacja 10.12.2018 18:45)
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Najnowszy numer Obserwatora Lokalnego w sprzedaży jak co tydzień od wtorku. A w nim piszemy m.in. o tym, czy czekają nas w Dębicy i powiecie białe święta.

Zapraszamy do lektury.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
e?
e? 4.12.2018, 16:52
Tak sobie czytam obserwatora. Na Komisji sportu radny AB zabezpieczył sobie remont swojej ulicy wykreślając kilkanaście innych inwestycji, a co tam inni. Czyli Komisji Infrastruktury zajmie się sportem? No to ciekawe co będzie robiła Komisja Budżetu, Oświata zajmie się Rodziną, a komisja Rodzinna będzie Rewizyjna, nawet podobne słowa. Będzie jak w ulu, znaczy się w Pisie. :D
Tak trzymać
Tak trzymać 5.12.2018, 14:10
I dobrze zrobił.......... Komisje opiniują każdą uchwałę taka ich rola
gibon
gibon 6.12.2018, 16:57
Tak? Zabrać kasę z budżetu na drogę gdzie mieszka a która do niedawna należała do spółdzielni w której działa? Jak taki manager to dlaczego nie zrobił tej drogi z kasy spółdzielni tylko obciążył miasto i zabrał projekty inwestycji za którymi ludzie od lat chodzili. Jakie to Pisowskie.
Teddy
Teddy 4.12.2018, 11:44
Nie rozumie postępowania Pana Mariusza Szewczyka. Głosowałem na niego 4 lata temu i w tych wyborach. Wydawało mi się, że to niezależny samorządowiec, Jak się szybko okazało 4 lata temu i teraz tak niestety niej jest. Szkoda.
Ktoś
Ktoś 4.12.2018, 13:39
Jakby miał większość w radzie to byłby niezależny, wybór burmistrza to jedno, wybór radnych drugie. Dlatego teraz musi się układać żeby przetrwać w otoczeniu pisu, który głośno deklarował brak jakiejkolwiek współpracy z nim, a tak nie da się rządzic
pat
pat 6.12.2018, 14:26
Mówi, że rozmawia każdym tylko nie z PiSem, a zastępcę bierze z PiS i mówi, że nie jest ważne kto z jakiej partii, czy on w ogóle wie co mówi?
Rew
Rew 7.12.2018, 06:20
Może nie wybierał partii a człowieka? Może nie każdy w pisie jest pokroju młodych pieniaczy tylko są jeszcze dobrzy ludzie i nie należy ich skreślac przez łatkę partii
patr
patr 7.12.2018, 09:09
tak, z całą pewnością on wybierał
edrftgy***
edrftgy*** 6.12.2018, 08:22
Jakie musi się układać? To po co wciska kit że niezależny, po to tylko żeby objąć władzę, a potem jakoś będzie...
Nieważne co ludzie powiedzą, ważne że 5 lat do przodu
ratownik
ratownik 3.12.2018, 20:54
A do Rzeszowa dziewczynka rozumiem helikopterem została przetransportowana, bo zagrożenie życia mogło być.
Józek
Józek 4.12.2018, 09:51
Pewnie, siedzi na dachu i czeka na transporty
Wiesiek
Wiesiek 5.12.2018, 12:45
Helikopter podobno będzie w poniedziałek lądował. Do wtorku będzie już w Rzeszowie.

Pozostałe