Hit Boyz oraz DJ Shany w Sylwestra na Rynku

  • 05.12.2018, 09:29 (aktualizacja 05.12.2018, 09:37)
  • Ryszard Pajura
 Hit Boyz oraz DJ Shany w Sylwestra na Rynku Fragment plakatu; całość zobacz niżej
Przy największych hitach disco polo i muzyki tanecznej bawić się będą uczestnicy Sylwestra na Rynku w Dębicy. Zagrają  zespół Hit Boyz oraz DJ Shany.

Zespół Hit Boyz to profesjonalni muzycy grający na żywo największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Każdy ich koncert jest pełen niezapomnianych hitów, które porwą do zabawy każdą publiczność. Grupa bawi na scenie energetycznym wykonaniem, świetnym kontaktem z publicznością i atrakcyjnym humorystycznym imagem. 

Imprezę rozpocznie DJ Shany miksem tanecznych rytmów.

O północy życzenia pomyślności na Nowy Rok złożą dębiczanom władze miasta. Sylwestrową zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni.

W tym dniu Miejski Ośrodek Kultury zaprasza także do DKiK „Kosmos”, gdzie o godz. 19:30 kielecki Teatr Tetatet wystawi spektakl „Umrzeć od śmiechu”, w reżyserii Mirosława Bielińskiego.

Bilety: 60 zł – normalne, 50 zł – ulgowe do nabycia w kasie DKiK „Kosmos” oraz na stronie internetowej: www.kosmos.mokdebica.pl. W cenę biletu została wliczona lampka szampana, którą wzniesiony zostanie toast za pomyślność w nadchodzącym roku.


 

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe