Tikkurila Lododisco w krainie EMOTek

  • 05.12.2018, 15:17 (aktualizacja 06.12.2018, 16:55)
  • Ryszard Pajura
Tikkurila Lododisco w krainie EMOTek Tikkurila Polska
Kolejna edycji „Tikkurila Lododisco” odbyła się na dębickim lodowisku. Tym razem firma Tikkurila zaprosiła uczestników do „Krainy EMOTek”, w której królowały barwy złote, żółte i słoneczne.

Klimatu dopełniły: bogata oprawa świetlna z efektami specjalnymi,  wysokiej klasy nagłośnienie, multimedia, wizualizacje oraz realizacja wizji z tafli lodowiska na żywo.
Dla uczestników przygotowano konkursy i zabawy, takie jak: „Poza Pełna Emocji” – na najładniejszą figurę wykonaną na jednej łyżwie, „Emotkowy przypływ mocy” – wyłonienie najsilniejszego uczestnika zabawy czy „Pokaż swoją wita-minkę”, czyli konkurs na najładniejszą minę po zjedzeniu cytryny. Na wszystkich czekały także kolorowe tematyczne gadżety oraz poczęstunek.

- Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne i rośnie z edycji na edycję” – mówi Magdalena Olszewska, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej i PR firmy Tikkurila.

- Tikkurila Lododisco przyciąga osoby w każdym wieku, są z nami dzieci wraz rodzicami, jest młodzież, są także seniorzy. Dziękujemy wszystkim, którzy decydują się na to, by piątkowe popołudnie spędzić z firmą Tikkurila, aktywnie, zdrowo, w otoczeniu pięknych kolorów i motywów przewodnich – dodaje Magdalena Olszewska.

- Fantastyczne rozpoczęcie sezonu zimowego z firmą Tikkurila. Ogromne zainteresowanie taką formą zabawy połączonej ze sportem utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Piękne podziękowania od nas należą się firmie Tikkurila, która nas nie opuszcza i za każdym razem uszczęśliwia setki mieszkańców Dębicy” – mówi Marta Pawełko-Tokarz, dyrektor MOSiR Dębica.

„Tikkurila Lododisco” to jedna z wielu inicjatyw podejmowanych przez firmę Tikkurila na rzecz społeczności lokalnej. Od kilku lat firma organizuje w Galerii Raj w Dębicy otwarte warsztaty, podczas których zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej kreatywnej pracy. Firma jest również zaangażowana w propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia. Wspólnie z Klubem Maratończyk Dębica zorganizowała już pięć edycji biegu „Dębicka Dziesiątka z Tikkurila”, z kolei w ramach wspierania idei zrównoważonego rozwoju firma prowadzi w dębickich szkołach eko-lekcje dla najmłodszych, a co roku wspólnie z wolontariuszami sadzi drzewa podczas akcji „Bądź odpowiedzialny w naturze – posadź drzewo z Tikkurila”.       

Informacja i zdjęcia: Tikkurila Polska SA.

 

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe