Poniedziałek, 22.04.2019

Dla każdego czapka Mikołaja

  • 6.12.2018, 10:14 (aktualizacja 06.12.2018 11:09)
  • Ryszard Pajura
Dla każdego czapka Mikołaja Fot. archiwum
W przyszłą sobotę 15 grudnia odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębicy. W tym samym czasie biegacze wezmą udział w IV Świątecznym Biegu Przebierańców.

Start i meta na Rynku.

Najpierw na trasę 600 m wybiegną dzieci do lat 12 - o godz. 14:30. Po nich odbędzie się bieg główny na dystansie 4 km - start o godz. 15:00.

Każdy z uczestników biegu otrzyma czapkę Mikołaja, ale rozlosowane zostaną także inne świąteczne prezenty. A jako że to bieg przebierańców główna nagroda przyznana zostanie za najlepszy strój, będzie nią rower od firmy Romet.

A po biegu wszyscy zostaną zaproszeni na poczęstunek wigilijny. Będzie też wspólne kolędowania uczestników biegu i jarmarku z Góralską Kapelą Ogórki.

 

Organizatorami są Urząd Miejski, Klub Biegacza Maratończyk Dębica, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Kultury.

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rękodzieło
Rękodzieło 6.12.2018, 12:25
Dlaczego Jarmarkami nie zajmują się osoby które kiedyś z takim rozmachem zaangażowaniem i pomysłami organizowały to wydarzenie? Były to coś czym Dębica mogła się pochwalić! Z naciskiem na mogła bo teraz to marnie wygląda i nie jest to tylko moje zdanie .
Handlowiec
Handlowiec 6.12.2018, 12:03
Jarmark ? To brzmi dumnie Kiedyś w Dębicy to odbywały się Jarmarki! Teraz to mizerny kiermasz w którego trakcie będą biegali ;) Widać brak zaangażowania ze strony UM ale jaki pan taki Jarmark

Pozostałe