Piątek, 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Jest nowy dyrektor Kany

  • 6.12.2018, 12:42 (aktualizacja 06.12.2018 16:53)
Jest nowy dyrektor Kany
Poprzedni dyrektor Katolickiego Centrum Edukacji Kana w Dębicy Maciej Małozięć, został przed tygodniem wiceburmistrzem Dębicy.

Nowym dyrektorem został Paweł Pieniążek, podobnie jak poprzednik z wykształcenia historyk.

Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny, jakie ukaże się we wtorek 11 grudnia br.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
stateczny
stateczny 10.12.2018, 11:37
taka jest polska rzeczywistość.Trudno się dziwić radnym z danej dzielnicy ze ciągną do siebie to tak jak by grabie grabiły od siebie .nie po to mieszkańcy wybierali radnego aby nic z tego nie mieć
mieszkaniec
mieszkaniec 7.12.2018, 12:22
Powinien Pan Burmistrz powołąć Go na drugiego zastępcę i wszystkie sprawy formalne byłyby załatwine. Podwijać rękawy i do roboty panowie !
Stefek B.
Stefek B. 7.12.2018, 07:19
Co to jest ta Kana? Czy jest utrzymywana z budżetu miasta?
Ola
Ola 7.12.2018, 09:25
Dobre pytanie. Tyle szumu wokół tej Kany. Ta Niepubliczna Placówka Edukacyjna (kościelna) utrzymywana w większości z pieniędzy podatników (budżetu miasta i powiatu). Dzieciaki i dorośli i tak płacą jakieś kwoty rocznie za te zajęcia. Nikt nie miałby nic do jej działalności, gdyby ta działalność była finansowana przez KK, przecież to bardzo bogata instytucja a dzielenie się z potrzebującymi to chyba ich misja. Ale to przedsięwzięcie jest w dużej mierze finansowane przez budżet miasta i powiatu. Szumu mnóstwo wokół tej placówki, czasami mam się wrażenie,że tylko ich działalności taki poziom oświaty w mieście. To należy się zastanowić, co tak naprawdę robią szkoły? Czyżby nie wywiązywały się ze swoich powinności i zadań? A może w szkołach nie ma pieniędzy na zajęcia pozalekcyjne, bo trafiają one do Kany? Ta cała atmosfera wokół tej placówki chyba gęstnieje. No cóż ale teraz to dopiero będzie strumień publicznej kasy tam płynął.
remik
remik 7.12.2018, 06:04
Jaki konkurs, biskup powoduje. Od tygodnia bylo wiadomo. A w ogóle jaki to news? Co to jest Kana?
ciekawski
ciekawski 6.12.2018, 15:12
Był konkurs poprzednio i teraz? Ile zarabia taki dyrektor? Z czyich pieniędzy są wynagrodzenia? To prywatne czy publiczne stanowisko?Jaki zakres obowiązków?Za co odpowiada?
pp
pp 6.12.2018, 15:37
Z pieniędzy podatnika, miasta i powiatu
?
? 6.12.2018, 15:03
Jakie obowiązki ma taki człowiek?
Aga
Aga 6.12.2018, 12:59
Wydaję mi się, że burmistrze został ktoś inny.
hehe
hehe 6.12.2018, 18:55
może nastąpiła szybka podmiana

Pozostałe