Zagłosuj na projekt Łukasza Świstaka

  • 07.12.2018, 08:31 (aktualizacja 07.12.2018, 08:48)
  • Tomasz Ratuszniak
Zagłosuj na projekt Łukasza Świstaka
Dębiczanin Łukasz Świstak bierze udział w wyzwaniu firmy Total na Startupera Roku. Jego projekt inteligentnego systemu oświetlenia miast adresowany jest do samorządów, jak i firm.

Łukasz od roku prowadzi firmę Perbis, która proponuje indywidualne rozwiązania technologiczne dla przedsiębiorstw. Tymczasem projekt, który stworzył teraz, to system uniwersalny.

Rozwiązanie, które proponuje pozwala ograniczyć nawet o 70% wydatki na oświetlenie, a także znacznie zmniejszyć emisję CO2 oraz poprawić bezpieczeństwo przez błyskawiczne wykrywanie awarii lamp ulicznych. System załącza płynnie większą moc oświetlenia dopiero wtedy, gdy wyczuje wokół lampy ruch. Połączenie z kolejnymi lampami zapewnia płynne oświetlenie drogi pieszym i samochodom poprzez śledzenie tempa poruszania się.

Okres zwrotu takiej inwestycji to od 2 do 4 lat.

Na projekt Łukasza Świstaka można głosować do 14 grudnia pod adresem: https://startupper-of-the-year-challenge.total.com/pl/juries/_RtMVb52Pw_tG0Hl_rjU9A/participations/31770/vote

Jeśli przejdzie do następnego etapu dębiczanin będzie mógł liczyć na mentoring, czyli możliwość kontaktu z ludźmi, którzy naprawdę wiele znaczą w tym biznesie, a także wsparcie finansowe na realizację projektu.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dana
dana 07.12.2018, 15:22
wesprzyjcie swojego

Pozostałe