Chory na sukces

  • 12.12.2018, 09:25
  • Ryszard Pajura
Chory na sukces Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Spektakl z udziałem m.in. Krzysztofa Ibisza, Piotra Pręgowskiego czy Tadeusza Rossa dopiero w marcu, ale Miejski Ośrodek Kultury już rozpoczął sprzedaż biletów.

Odbędzie się 11 marca w Domu Kultury i Kinie Kosmos. Spektakl kabaretowy „Chory na sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, granego na zmianę przez Krzysztofa Ibisza i Michała Wiśniewskiego.

Chcąc wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości, tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak,  Krzysztof Hanke, Piotr Pręgowski i Tadeusz Ross, którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób im się podlizując, a jednocześnie robiąc z nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie.

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia środowisk. To kabaret w czystej postaci.

 

11 marca 2019 r.
godz.19.00
DKiK Kosmos

Bilety w cenie 80 zł do nabycia pod nr tel. 504 036 220, w kasie MOK oraz na www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl.

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PL-NORMALNOŚĆ
PL-NORMALNOŚĆ 16.12.2018, 21:35
PRO-ANTYNORMALNOŚĆ! Mając elementarne pojęcie "PROSTOTY-ŻYCZLIWOŚCI-AUTENTYCZNOŚCI i PODSTAWOWEGO POCZUCIA WARTOŚCI NIEZBYWALNYCH-HISTORYCZNYCH I TOŻSAMOŚCIOWYCH POLSKI"- tacy "piewcy kultury...WIELOKROTNIE MIERNOTY-jedynie może NIBYmodele...!" - NIE SĄ W STANIE UKAZAĆ ŻADNEGO POZYTYWNEGO PRZEKAZU ani na teraz, ani tym bardziej NA PRZYSZŁOŚĆ!!!

Pozostałe