Środa, 26.06.2019

Wielka perła dla Firmy Oponiarskiej Dębica

  • 14.12.2018, 08:54 (aktualizacja 14.12.2018, 09:00)
  • Ryszard Pajura
Wielka perła dla Firmy Oponiarskiej Dębica
Firma Oponiarska Dębica została wyróżniona w prestiżowym rankingu polskich przedsiębiorstw – Perły Polskiej Gospodarki, w kategorii Perły Wielkie. Nagroda została przyznana za konsekwentną realizację polityki i strategii firmy oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

- Cieszymy się, że jury doceniło działania Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. z zakresu rozwoju biznesowego. Od wielu lat konsekwentnie realizujemy strategię, dzięki której nasze przedsiębiorstwo plasuje się w czołówce firm przemysłowych w Polsce, a opony Dębicy stały się marką globalną, dostępną w wielu krajach na całym świecie – komentuje Leszek Szafran, prezes zarządu spółki.

Ranking Perły Polskiej Gospodarki to inicjatywa redakcji magazynu ekonomicznego Polish Market, realizowana we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Jej celem jest promowanie przedsiębiorstw, które swoją działalnością skutecznie napędzają polską gospodarkę.

W tegorocznej edycji plebiscytu ocenie poddano ponad 2000 organizacji, których przychody z całokształtu działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły co najmniej 100 milionów złotych – w przypadku kategorii Perły Duże oraz powyżej 1 miliarda złotych – w przypadku kategorii Perły Wielkie. Pozycja na liście rankingowej zależy nie tylko od wielkości firmy, mierzonej wartością przychodów ogółem, ale również od jego efektywności, dynamiki i płynności finansowej. W ocenie przedsiębiorstw pomaga specjalny algorytm, opracowany przez naukowców z SGH, który szereguje jednostki posługując się międzynarodowymi wskaźnikami audytorskim.

Wyniki XVI edycji Rankingu Pereł Polskiej Gospodarki zostały ogłoszone 11 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

Perły Polskiej Gospodarki to kolejne już wyróżnienie przyznane Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. za działalność gospodarczą. W październiku br. spółka została wiceliderem klasyfikacji ogólnej Złotej Setki Firm Podkarpacia, na swoim koncie ma też wiele innych nagród doceniających skuteczność prowadzonej działalności.

 

 

ryszardpajura_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kawa
kawa 15.12.2018, 08:52
Perła która słabo angażuje się w środowisko Dębicy

Pozostałe