Tikkurila Lododisco w odsłonie Andrzejkowej – fotorelacja

  • 28.11.2016, 10:45
  • Admin Admin
Tikkurila Lododisco w odsłonie Andrzejkowej – fotorelacja Tikkurila Polska
Bogata oprawa świetlna z efektem gry kolorów, wysokiej klasy nagłośnienie estradowe, profesjonalny DJ, specjalnie przygotowane multimedia i wizualizacje podkreślające charakter muzyki, na przemian z realizacją wizji z tafli lodowiska na żywo,… to tylko niektóre z elementów oprawy, jaka czekała na uczestników Tikkurila Lododisco, którzy w piątkowe popołudnie tłumnie przybyli na dębicki obiekt przy ul. Piłsudskiego 19.

Drugie z cyklu tematycznych spotkań na lodzie z Tikkurila cieszyło się jeszcze większym zainteresowaniem, niż jego pierwsza (październikowa) edycja. Wzięło w nim udział ponad 600 osób, a wśród nich starsi i młodsi, chłopcy i dziewczęta, dzieci z rodzicami i rodzice z dziećmi… Dla wszystkich przygotowane zostały kolorowe gadżety, a ponieważ była to Andrzejkowa odsłona wydarzenia, nie mogło również zabraknąć kolorowych ciasteczek z wróżbą.  
Do zabawy zachęcały gorące rytmy przebojów z lat 70, 80, 90, a w Andrzejkowej szafie grającej każdy mógł zamówić swoją ulubioną piosenkę ze specjalną dedykacją. Nie zapomniano też o najmłodszych, z którymi odtańczone zostały nieśmiertelne „kaczuszki”.  
- Taka zdrowa, kolorowa zabawa na łyżwach jest doskonałym sposobem na aktywne spędzenie piątkowego popołudnia. Do udziału w niej zapraszamy całe rodziny – mówi Magdalena Olszewska, Corporate Communication and PR Manager firmy Tikkurila Polska SA.
- Cieszy nas ogromnie, że ta inicjatywa spotkała się z takim zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu. W związku z rosnącą liczbą uczestników, rozważamy wydłużenie czasu trwania kolejnych edycji tak, aby umożliwić wejście na Tikkurila Lododisco wszystkim zainteresowanym, a przede wszystkim zapewnić uczestnikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo – dodaje Magdalena Olszewska.
Już dziś organizatorzy zapraszają na kolejne edycje: 20 stycznia na Karnawał na lodzie i 17 lutego na Walentynki na łyżwach.  

 

 

Admin Admin

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe