Środa, 16.10.2019

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 17.12.2018, 15:50 (aktualizacja 27.12.2018, 15:28)
  • Ryszard Pajura
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Najnowsze, świąteczne wydanie tygodnika Obserwator Lokalny w sprzedaży już jutro, we wtorek 18 grudnia br. A w nim m.in. nasze nominacje do tytułu Człowieka Roku OL 2018.

Zobacz, kto znalazł się w gronie 18 nominowanych w sześciu kategoriach: działalność społeczna, edukacja, gospodarka, kultura, samorząd i polityka, sport.

To już ostatni, podwójny numer OL w tym roku. Kolejny, noworoczny, w sprzedaży będzie od 28 grudnia br.

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pszczoła
Pszczoła 27.12.2018, 15:12
Bzzzz bzzzz bzzz bzzz bzzzz bzzzz bzzzz bzzzz bzzz
Jan
Jan 25.12.2018, 19:30
Trafny tytul na pierwsza strone ciekawe czy pacjenci szpitala tez maja tak smiesznie ? bo strasznie napewno nie pozdrawiam personelu szpitala
GeoLog
GeoLog 19.12.2018, 11:26
Bogate miasto ta Dębica - będzie drugi "tajny" klub hokejowy.
Rodzic
Rodzic 22.12.2018, 10:53
Za dobrze było.....wiec byli z zarzadu klubu sobie robą zabawkę - kryzys wieku średniego. Szkoda w tym wszystkim zawodników.
miły
miły 27.12.2018, 14:50
podobno obecny Prezes UKH bedzie tylko do marca tak ogłosil prawda to?? czy znowu kolejna ściema
ktos
ktos 19.12.2018, 17:56
spora część rodziców czeka z niecxierpliwością, moze bedzie wreszcie ład i porządek i uczciwość
fgh
fgh 21.12.2018, 14:41
Tam jest wszystko uczciwie robione
Hokejfan
Hokejfan 20.12.2018, 12:18
Sporo tzn ile? ???
Nikt
Nikt 20.12.2018, 17:52
Zarząd nowego klubu czeka z niecierpliwością ......
Ojoj
Ojoj 23.12.2018, 07:32
?na co? Na chętnych??
Wesołych świąt wszystkim!
GL
GL 21.12.2018, 12:41
To się może przejechać ...
Londek-London
Londek-London 18.12.2018, 11:25
Czy ktos widzial wyobraznie ZUM w odsniezaniu rynku w Debicy.Kto kolejny rok zezwala na lekcewazenie mieszkancow.15 minut i caly plac jest odsniezony.a oni jezdrza jak u Bareji kolejny rok.A Szewczyk sie smieje.Zobaczcie widok z kamery.
Biało na Święta
Biało na Święta 18.12.2018, 18:12
Długo śnieg nie poleży to niech dzieciska pooglądają go choć na Rynku.
Ramona
Ramona 17.12.2018, 19:38
a o wladzy w czarnej ze wolne stanowisko jest do pracy cos bedzie ?

Pozostałe