Człowiek Roku 2018 (nominacje) - Marcin Dudziak

  • 27.12.2018, 13:35 (aktualizacja 03.01.2019, 12:56)
  • Ryszard Pajura
Człowiek Roku 2018 (nominacje) - Marcin Dudziak
Marcin Dudziak - nominowany w kategorii działalność społeczna. Pedagog w II Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy został wyróżniony w konkursie na wolontariusza roku powiatu dębickiego. Opiekun szkolnego koła wolontariatu. Współpracuje z fundacją Z Potrzeby Serca. Prowadzi Dyskusyjny Klub Filmowy. Poza szkoła nieodpłatnie pracuje w Specjalistycznej Poradni i Telefonie Zaufania Arka.

Ruszyła akcji, podczas której wspólnie z Czytelnikami Obserwatora Lokalnego wybieramy Człowieka Roku 2018. Przed rokiem tytuł ten otrzymała Halina Niziołek.

W redakcyjnym gronie nominowaliśmy 18 kandydatów w sześciu kategoriach: działalność społeczna, gospodarka, kultura, oświata, polityka i samorząd oraz sport. W kolejnych dniach przedstawimy wszystkich 18 kandydatów.

 

Jak oddać głos?

Głosować można wypełniając kupony, jaki do końca stycznia ukazywać się będą w Obserwatorze Lokalnym.

Kupony można dostarczyć osobiście do redakcji lub za pośrednictwem poczty na adres: ul. Żeromskiego 10, 39-200 Dębica.

Na kuponie można poprzeć swojego faworyta w jednej czy dwóch kategoriach, ale można też wskazać nazwiska kandydatów w każdej z nich. Warto wybrać tę drugą opcję, bowiem w tym roku po raz pierwszy wprowadzamy możliwość przyznania jednemu kandydatowi dodatkowych 3 punktów. Żeby z niej skorzystać, głosujący powinien wskazać swoich faworytów w każdej kategorii, w której prowadzony jest plebiscyt - szczegóły w OL obok kuponu.

Głosować można tylko za pomocą oryginalnych kuponów wyciętych z gazety.

Można też głosować drogą smsową, wysyłając na numer: 71160 wiadomość o treści: OL XY, gdzie zamiast XY należy wpisać numer kandydata, który znajduje się przy nazwisku. Koszt sms-a to 1,23 zł  z vat.

Aby oddać głos na Marcina Dudziaka należy wysłać sms o treści: OL 1

 

Laury Czytelników Obserwatora Lokalnego

Sześciu kandydatów, którzy zdobędą najwięcej głosów otrzyma Laur Czytelników OL i przejdzie do trzeciego, finałowego etapu wyboru Człowieka Roku OL 2018.

O tym, kto nim zostanie zadecyduje Kapituła, w skład której wchodzić będą dotychczasowi zwycięzcy tych konkursów oraz zaproszeni laureaci nagrody Obserwatora z poprzednich edycji.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.ol.com.pl oraz w redakcji OL.

 

 

Obserwator Lokalny nr 51/52 z dnia 22 grudnia 2018 roku

O nim się mówi
Marcin Dudziak

Wyróżniony w konkursie Wolontariusz Roku 2018

Pedagog w II Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy. Opiekun szkolnego koła wolontariackiego, w ramach którego organizuje zbiórki pieniędzy dla szczególnie potrzebujących. Współpracuje z fundacją Z potrzeby serca.

Jest pomysłodawcą, założycielem i prowadzącym Dyskusyjny Klub Filmowy, który działa od początku istnienia szkoły. Prowadzi działalność wychowawczą i profilaktyczną, organizując spotkania z policjantami, prokuratorami czy pracownikami Sanepidu.

Współpracuje ze Wspólnotą Cenacolo-Wieczenik, organizuje zajęcia profilaktyczne prowadzone przez terapeutów z Poradni Terapii Uzależnień, Współuzależnień i Przemocy Domowej w Rodzinie Rewen. Nieodpłatnie pracuje w Specjalistycznej Poradni i Telefonie Zaufania Arka. Pełni też funkcję społecznego kuratora sądowego.
(tra)

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 29.12.2018, 00:05
Komentarzy prawdziwych Ne zamieszczacie- tacy z was obiektywni. Przenoszę się na miasto Dębica. Chociaż nie słodzą nikomu.

Pozostałe