WSIiZ: wyróżnienia dla Kwiatka, II LO i Ekonomika

  • 28.11.2016, 13:04 (aktualizacja 28.11.2016, 13:14)
  • Admin Admin
WSIiZ: wyróżnienia dla Kwiatka, II LO i Ekonomika
Na dziesięć szkół z Podkarpacia, najbardziej aktywnych w projekcie edukacyjnym Klasy Patronackie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, są trzy z Dębicy. Wyróżnienie odebrali ich dyrektorzy: Joanna Dymitrowska - Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Marta Czekaj (II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego (obie na zdjęciu) i Krzysztof Górecki Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka.

Spotkanie dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych, uczestniczących w projekcie odbyło się Klubie Akademickim IQ WSIiZ w Rzeszowie. Projekt realizowany jest od 2013 roku, w jego ramach uczelnia realizuje cyklu lekcji z danego zakresu. I tu ważna jest aktywność samych szkół, które zgłaszają interesujące uczniów tematy.
Szkoły mogą liczyć też na doradztwo w zakresie programu nauczania dla klasy patronackiej.

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe