Niedziela, 16.06.2019

Las to nie śmietnik, a drzewa nie słupy ogłoszeniowe

  • 01.01.2019, 23:04 (aktualizacja 02.01.2019, 07:27)
  • Ryszard Pajura
Las to nie śmietnik, a drzewa nie słupy ogłoszeniowe
Trudno nie popierać treści hasła zawieszonego w lesie na pograniczu Głowaczowej i Chotowej. O słuszności postulatu świadczy choćby zrobione niewiele dalej zdjęcie, zamieszczone niżej.

Tyle, że drzewa, do którego przypięto pinezkami kartkę z tym napisem, to nie słupy ogłoszeniowe. O czym widocznie zapomniał nieznany ekolog.

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
popieram
popieram 07.01.2019, 12:02
Popieram jakąkolwiek inicjatywę prywatną nawet taką- przynajmniej o tym zaczynamy rozmawiać. Proszę przejechać się choćby do lasów w Nagawczynie, niektórzy zrobili sobie z niego wysypisko a strażnicy leśni i inne władze nic zupełnie nie robią by proceder ukrócić. Walają się stare opony butelki po olejach itp. Inną sprawą są np drwale, którzy wyrąbują pobliskie lasy, po ich wizycie pełno butelek po alkoholu, piwie i wodach gazowanych. Czy oni też nie mają żadnej kontroli? Panowie leśnicy przejrzyjcie wreszcie na oczy i wlepiajcie surowe kary!! Zaproponujcie jakąś akcję sprzątania, postawcie kontener, rozdajcie worki cokolwiek, aby nie dopuścić do całkowitego zasypania śmieciami lasu. Mamy naprawdę piękne widoki zacznijmy je chronić

Pozostałe