Czwartek, 27.06.2019

Karolina jedzie na Mistrzostwa Świata Kobiet w Dumfries

  • 04.01.2019, 11:01 (aktualizacja 04.01.2019, 11:17)
  • JAG
Karolina jedzie na Mistrzostwa Świata Kobiet w Dumfries Karolina Baran zagra w Mistrzostwach Świata Kobiet w hokeju na lodzie.
Wykorzystując szkolną przerwę świąteczną zawodniczki i zawodnicy UKH Dębica nie spoczęli na laurach. Wychowanka UKH Dębica - Karolina Baran rozpoczęła zgrupowanie reprezentacji juniorek U18 w Jastrzębiu Zdroju, a 6 stycznia wyjeżdża na Mistrzostwa Świata Kobiet U18 w szkockim Dumfries.

Karolina to druga zawodniczka wywodząca się z dębickiego klubu reprezentująca Polskę na Mistrzostwach Świata w swojej kategorii wiekowej. Pierwszym reprezentantem był Bartosz Ciura, który obecnie gra w ekstraligowej drużynie GKS Tychy. Polki w turnieju rozegrają kolejno spotkania z Wielką Brytanią, Holandią, Francją, Norwegią i Chinami.
W zgrupowaniach kadr OSHL w kategorii żaka młodszego oraz żaka starszego dębicki klub posiadał mocną reprezentację. W żaku młodszym byli to Karol Buszek, Karol Ciszek, Szymon Stasiowski i Amadeusz Ulak. Swoje zgrupowanie oraz turniej zakończyli w Oświęcimiu zajmując jako Kadra OSHL U12 Nowy Targ 3. miejsce.
Ich starsi koledzy również z kadry OSHL Nowy Targ w kategorii wiekowej U14 swoje zgrupowanie zakończyli na katowickim lodowisku Jantor. W Katowicach zajęli 1. miejsce w turnieju, a zawodnikiem meczu został Dawid Balasa. Dębicki klub reprezentowali: Oskar Wrona, Kamil Żądło, Bartosz Kielar, Adam Kozioł i wspomniany już wcześniej Dawid Balasa.
OSHL skupiają najlepszych zawodników z okręgów hokejowych tworząc reprezentację rywalizujące pomiędzy okręgami z całej Polski, aby w przyszłości wyselekcjonować najlepszych zawodników być może tworzących w przyszłości kadrę Polski.
W noworocznym Campie w Hokejowej Szkole Ziętary brał udział trener UKH Dębica Michał Wiktor. Wraz z międzynarodową ekipą szkoleniową trenowali i doskonalili umiejętności techniczne dzieci i młodzieży.

JAG

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mały Głód
Mały Głód 04.01.2019, 22:58
Wincyj, wincyj hokeja! Wichrzyciele spod znaku plastikowego dylematu (krążka), jeśli już katujecie redakcję OL swoimi newsami o nie wątpliwie fascynującym sporcie. Podawajcie ilość widzów, myślę że zwiększająca się popularność tego wątłego widowiska na pewno podniesie frekwencję w przyszłości. Dramat...
Stary KS
Stary KS 07.01.2019, 11:10
Człowieku, zadaję Ci pytanie po raz nie wiem który ! co Ci przeszkadzają dzieciaki uprawiające ten sport ? Jakaś konkretna odpowiedź? Czy dalej będzie pisał swoje bezmyślne bzdury? Jak nie rozumiesz o czym artykuł to nie komentuj.
Hahaha
Hahaha 06.01.2019, 07:26
Na ciebie Głodzie zawsze można liczyć. Najwierniejszy fan hokeja, pod każdym postem, artykułem zawsze się głodziu wypowie. Dziękujemy Ci???
kawal
kawal 05.01.2019, 11:52
5 osób na meczu hokeja, nie ma zainteresowania. Mają receptę na brak zainteresowania tym sportem ,chcą założyć drugi zespół hokeja ...

Pozostałe