Wciąż pada, drogi białe

  • 05.01.2019, 11:37 (aktualizacja 05.01.2019, 11:45)
  • Ryszard Pajura
Wciąż pada, drogi białe Przy ulicy Sienkiewicza w Dębicy.
Oj, trzeba będzie znaleźć miotełki i skrobaczki. Według prognoz będzie padało przez całą sobotę i niedzielę.

Od godziny 18 opady powinny być mniej obfite. To dobra wiadomość dla kierowców i dla drogowców, bo póki co drogi nawet jeśli są odśnieżane, a nie są wszystkie, to po chwili znów stają się białe.

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
klimatolog
klimatolog 07.01.2019, 07:33
Kochani, komu by przyszło do głowy ,że w styczniu spadnie śnieg ?
Dziady
Dziady 06.01.2019, 15:05
Łopaty rządzący, radni wszyscy do rąk i zap.....!!! Jak trzeba było głosów to robót na mieście było co nie miara. A teraz nikt nic z tymi opadami nie robi!!!!! Wstyd
esemesik
esemesik 06.01.2019, 09:21
Miały być komunikaty SMS Urzędu Miejskiego, ale nie ma. Rządowe Centrum Powiadamiania od czasu powołania przesłało w ubiegłym roku dwa komunikaty i zamilkło. Komenda Wojewódzka Policji w ubiegłym roku podała z dwa komunikaty dla kierowców pomimo szumnej zapowiedzi i wyczerpał się zapał. Moze dlatego, że wystarczy przez okno spojrzeć i widać, tak, że nie potrzeba komunikatów o zagrożeniach .Sukces ma wielu ojców, porażka żadnego!
Piotrek
Piotrek 06.01.2019, 00:00
Kto jest prezesem ZUMu??? Zwolnić!!!! Nie miał kto miasta posprzątać po opadach. Ludzie się na chodnikach przewracali a o ulicach szkoda gadać.
Masa
Masa 05.01.2019, 19:42
Raptem 10 cm śniegiu i już ogłoście klęskę żywiołową żebyście się nie posrali. Neptyki z super autkami nie pojadą bo śnieg spadł. Odnieście prawko do wydziału komunikacji, i powiedzcie że nie jestem w stanie jechać bo śniegu napadało.
dziadek mróz
dziadek mróz 05.01.2019, 16:08
..."drogi nawet jeśli są odśnieżane", otóż wraz z chodnikami nie są ! Jest zima to musi być śnieg :-)
Hańba
Hańba 05.01.2019, 13:08
Póki co nie jest nic odśnieżone!!! Wstyd. Średniowiecze, co rok to samo spadnie śnieg i miasto sparaliżowane bo nikt nie wie co należy zrobić!!! Weekend to pługi nie jeżdżą!! A pod blokami??? Spółdzielnie też śpią?????
:(
:( 05.01.2019, 18:22
Potwierdzam!

Pozostałe