Sobota, 19.01.2019

Jerzy Sieradzki wiceburmistrzem Dębicy

  • 7.01.2019, 10:11 (aktualizacja 07.01.2019 10:18)
  • Ryszard Pajura
Jerzy Sieradzki wiceburmistrzem Dębicy Fot. Agnieszka Majba-Pochwat Jerzy Sieradzki (w środku) nowym wiceburmistrzem Dębicy. Obok Mariusz Szewczyk i drugi wiceburmistrz Maciej Małozięć.
Jerzy Sieradzki został przed chwilą wiceburmistrzem Dębicy.

W Urzędzie Miejskim trwa konferencja, na której burmistrz Mariusz Szewczyk przedstawia swojego nowego zastępcę. Będzie odpowiadał za inwestycje.

Jerzy Sieradzki był dotychczas naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miejskiego.

Przypomnijmy, że jeszcze przed świętami burmistrz na stanowisko wiceburmistrza powołał Macieja Małozięcia. W tej kadencji, w odróżnieniu od poprzedniej, Mariusz Szewczyk będzie miał nie jednego, a dwóch zastępców.

Więcej w jutrzejszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny.

 

 

ryszardpajura_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
do roboty
do roboty 8.01.2019, 09:08
Vivat Szewczyk! Słońce Dębicy potrzebowało 2 miesięcy, żeby znaleźć kogokolwiek, kto chciałby swoim nazwiskim firmować jego rządy. Kończy się serial - teraz do roboty a nie zwalać winę to na wójta, to na PiS czy co tam jeszcze się nawinie.
prorok
prorok 7.01.2019, 23:19
oj to pan przewodniczący niech się szykuje na odwołanie
wróżka
wróżka 8.01.2019, 09:17
Odwołują go od chwili wyboru.
Grażyna
Grażyna 8.01.2019, 19:15
spokojnie teraz będzie skutecznie, szkoda, że pewnie ekonomista mimo obietnic za to się nie bierze :(
Mały Głód
Mały Głód 7.01.2019, 16:17
Jeden vice - mogę zrozumieć, ale dwóch? Po co? taki ma nawał "pracy"? Może podzieli się z nimi pensją?
Mark
Mark 7.01.2019, 19:29
Jeśli pieniądze są na kolejnego Burmistrza to proszę podnieść pensje pracownika
Magister
Magister 7.01.2019, 20:04
Buahaha za CO!! NIE CHCESZ PRACOWAĆ to się zwolni, na twoje miejsce przyjdzie wiele osób i to zapewne o całkiem lepszych kompetencjach!
?
? 7.01.2019, 14:43
Proszę podać życiorysy partyjne burmistrza i wiceburmistrzów. Wyborcy chcą wiedzieć jak to z tą nieskazitelnością jest.
warto wiedzieć
warto wiedzieć 7.01.2019, 18:00
Szewczyk to długi życiorys ma :D Zaczynał chyba w PSL, potem PO (strukturami nawet kierował), potem był RIS a ostatnio to chyba WZD czy tam partia Gowina. A Małozięć to był w PiS, ale go wywalili jak się okazało, że bardziej w WZD jest. Ten nowy Sieradzki to chyba nigdzie nie był.
mis
mis 7.01.2019, 17:53
Wyborcy życiorys burmistrza poznali podczas kampanii i podjęli decyzję, że jest lepszy od kontrkandydata. Czas się pogodzić z tym i jak to mówią za oceanem,, move on"
mieszkaniec
mieszkaniec 7.01.2019, 12:28
No to jest już komplet. Idźcie z łopatami i odśnieżcie miasto bo przejść trudno.
Teddy
Teddy 7.01.2019, 11:46
Krótka ławka u tego Szewczyka. Zero zaplecza. Albo daje mu ludzi Stefan Bieszczad albo musi wynajdywać ich w urzędzie (a kto wie, może i przy drugi wice przyszły senator maczał palce?).
Poseł
Poseł 7.01.2019, 17:51
A Ty ciągle ta sama śpiewka, czekamy aż o 115 mln wspomnisz :D
Parlamentarzysta
Parlamentarzysta 8.01.2019, 11:20
Własnie ! Szewczyk oddaj nam nasze 114 000 000 !
Senator
Senator 8.01.2019, 12:27
Wystarczy, że przyzna się mieszkańcom, że ściemniał albo nie zna się na funduszach UE bo nie wiem czy ogarniał co mówi.
Dębickie Komentarz Polityczne
Dębickie Komentarz Polityczne 8.01.2019, 15:25
Z zestawienia, które upublicznił jeden z radnych nt. dotacji przyznanych za poprzedniej kadencji Burmistrza, wyraźnie widać, że zamiast chwalić się tylko 115 milionami, powinien ponad 150 milionami złotych ściągniętych z zewnętrznych środków przez Miasto Dębica (w tym spółki miejskie) lub we współpracy z Miastem Dębica. Kwestia czy to są unijne czy inne to naprawdę dla nas i zapewne większości Dębiczanek i Dębiczan ma marginalne znaczenie!

Zestawienie wraz z zakreślonymi kwotami, która dają te 150 mln zamieściliśmy również na naszym profilu na Facebook: https://www.facebook.com/debic…
PjeterDoradca
PjeterDoradca 7.01.2019, 10:59
czyli wiadomo z podczas głosowania pomylił się nie przez przypadek ? ;)
Nie(radny)
Nie(radny) 7.01.2019, 19:37
To nie ten Sieradzki
W.
W. 7.01.2019, 12:03
Oj Piotruś, nie ma Cię w Dębicy, nie orientujesz się to się nie wypowiadaj, koledzy coś niedokładnie donoszą.
pjete
pjete 7.01.2019, 18:18
Skąd wiesz że mnie nie ma w Dębicy???? Mylisz się
debica24
debica24 7.01.2019, 11:29
Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej jest Józef Sieradzki, wiceburmistrzem został Jerzy Sieradzki.
Dawid
Dawid 7.01.2019, 10:53
brawo burmistrz, nowi wice to ludzie nieskalani partyjniactwem i fachowcy w swoich dziedzinach. Teraz czas na posprzątanie Urzędu Miasta! Czekamy na zapowiadane duże zmiany dla dobra mieszkańców!
bardo
bardo 7.01.2019, 18:10
Nieskalani? Jeden wzorcowy do niedawna pupil i działacz PIS, a drugi pewnie zwolni żonę z ratusza, żeby nie było nepotyzmu
wyborca
wyborca 7.01.2019, 17:21
Panowie!
Noc sylwestrowa już minęła. Ograniczcie "bywanie" na salonach, pokażcie co zrobiliście do tej pory. Piszcie programy unijne, zgarniajcie kasę. Za to Wam płacimy!

wątpiący
wątpiący 7.01.2019, 15:33
no to powodzenia w oczekiwaniu, może się trochę przedłużyć ...... :/
do dawida
do dawida 7.01.2019, 14:23
oj czekają ludzie na kolejną zmianę już baaaardzo długo i liczą że bardzo szybko nadejdzie, oby Burmistrz spełnił te oczekiwania a będą brawa ....
@
@ 7.01.2019, 11:46
A który był w PiS?
haha
haha 7.01.2019, 11:41
Może znajdzie się fucha dla ekonomisty cytowanego :D
nieszczęśliwy KWW MSz
nieszczęśliwy KWW MSz 8.01.2019, 09:14
Przewodniczący nic nie musi szukać, za to zaplecze Mariusza Szewczyka po raz kolejny bez udziału w łupach wyborczych :)
szczęśliwy nie z Pisu
szczęśliwy nie z Pisu 8.01.2019, 17:13
Może nie są tak pazerni na stanowiska jak towarzysze z Pisu :).
P.
P. 8.01.2019, 11:49
Lepiej Ci się robi jak tak napiszesz? Jeśli tak to super, cieszę się że z szydzenia z innych czerpiesz radość i sens życia
Znawca wszystkiego
Znawca wszystkiego 8.01.2019, 11:23
A skąd wiesz że bez udziału?
Kadrowa
Kadrowa 7.01.2019, 20:31
Ekonomiczne wyksztalcenie i jeszcze gdy poparte doświadczeniem jest w przypadku wielu stanowisk w urzędach i różnych firmach dość porządane
do kadrowej
do kadrowej 8.01.2019, 09:24
PoŻądane - i od razu widać, że Kadrowa z tej samej gliny co ekonom :)
Grażyna
Grażyna 7.01.2019, 19:07
Ekonomistów im więce tym lepiej, a jeszcze jak cytowani to znaczy, że dobrzy fachowcy i wpływowi. Bo teraz to sporo po politoligii i innych "innowacyjnych" kierunkach... czekamy na zmiany!
odpływ
odpływ 7.01.2019, 20:36
O tym cytowaniu tego konkretnego ekonomisty to się ponoć nawet Szewczyk wypowiedział - ekonomista byłby zdziwiony tą opinią :D
haha
haha 7.01.2019, 23:17
raczej nie byłby bo już pan przewodniczący o tym informował wielokrotnie samego zainteresowanego, taki z niego troskliwy kolega
Q
Q 7.01.2019, 10:39
Brawo Jurek.
wujek jozek
wujek jozek 7.01.2019, 10:18
No to wujek teraz odejdzie z klubu PiS i będzie zmiana na fotelu przewodniczącego rady. I bardzo dobrze hahahahaha.
Grzesio
Grzesio 7.01.2019, 23:51
co się dziwić PiS się kończy, pełno afer m. in. z asystentkami za grube tysiące złotych w NBP i różnych spółkach, premiami dla swoich, stołkami itd. itp. to wszystko się kumuluje, jeszcze walnie koniunktura na świecie to wtedy się odbije na Polsce... Także Titanic powolii tonie, a za to co zostało zrobione ktoś będzie musiał odpowiedzieć.
czekający
czekający 7.01.2019, 23:04
tak najbliższa sesja może być ta ostatnią pana przewodniczącego, dębiczanie na to czekają
Grażyna
Grażyna 7.01.2019, 19:08
Dębiczanie na to czekają, bo obecny przewodniczący jaki jest większość widzi, nawet jego partyjni koledzy!
ciekawe
ciekawe 7.01.2019, 17:28
Kto wie. Ale nowa 11 się zabije o to kto przewodniczącym będzie. Bo pazury ostrzy sobie trójka Czekaj Michoń i Mroczek. A może i Sieradzki będzie miał oczekiwanie w tym względzie.

Pozostałe