W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 07.01.2019, 18:30 (aktualizacja 14.01.2019, 10:41)
  • Ryszard Pajura
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Kim jest Jerzy Sieradzki, nowy wiceburmistrz Dębicy? Piszemy o tym w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny.

Kup wydanie cyfrowe

OL ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek. Zapraszamy do lektury.

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
das
das 09.01.2019, 11:10
Jak podniosą tylko ceny za odbiór śmieci niesegregowanych - to jestem za.
tomsil
tomsil 09.01.2019, 08:39
jak podniosą o tyle to na pewno juz nikt na nich nie zagłosuje wiecej
Hm
Hm 09.01.2019, 23:00
A kto by się tym przejmował. Mają 5 lat i gdzieś mają to co ludzie myślą. Za kilka lat zapomną i znowu zagłosują
muzyk
muzyk 08.01.2019, 22:13
Czytam w wydaniu papierowym o oddaniu Domu Kultury MORS i bardzo się z tego cieszę. Ale coś mi nie gra z faktami dotyczącymi pana Edwarda Wodzienia, którego cytujecie. Piszecie, że to "... wieloletni dyrektor dębickiej Szkoły Muzycznej...". Zasięgnąłem informacji źródłowych i to niestety mija się z prawdą. Szkoła Muzyczna rozpoczęła w Dębicy działalność w 1974 roku. Jej pierwszym dyrektorem został pan Ludwik Tyrpin, po nim dyrektorem został pan Stanisław Świerk, a następnie dyrektorem została pani Ewa Trojan.
Nie wolno przeinaczać faktów, krzywdzicie tym również pana Wodzienia. Z moich ustaleń wynika, że był on w swoim czasie dyrektorem szkoły, ale była nią Szkoła Podstawowa nr 5.

























'
redakcja OL
redakcja OL 09.01.2019, 09:38
Tak, to prawda. Edward Wodzień od zawsze związany jest ze środowiskiem muzycznym, prowadził m.in. orkiestrę nauczycielską. Za pomyłkę przepraszamy.
Teddy
Teddy 08.01.2019, 05:41
Jak jeden radny podnosił temat pewno już z rok temu to go wyśmiewano, a teraz bam podwyżka o 320%
Ziutek
Ziutek 07.01.2019, 22:04
To nie będę płacił za wywóz śmieci !
Będę wywoził na własna rękę !!
Karolek
Karolek 13.01.2019, 10:21
Rajcy miejscy nie mają wiele do powiedzenia. To dyrektywa europejska. Dotychczas wymagała segregowania śmieci na trzy rodzaje, więc trzy pojemniki zbiorcze. Miała wprowadzić od 2019 segregowanire na pięć rodzajów. Między innymi odpady miękkie / jak to w domu zbierać ? /Dyrektywa została przełożona na rok 2020. Więc opłaty nie powinny na razie wzrastać. A potem....?
Chochół
Chochół 09.01.2019, 19:59
Jakże to na własną rękę ? Chyba normalnie do lasu.

Pozostałe