Tikkurila Lododisco „Kraina Lodu”

  • 09.01.2019, 10:08 (aktualizacja 09.01.2019, 12:12)
  • Artur Barwacz
Tikkurila Lododisco „Kraina Lodu”
28 grudnia na dębickim lodowisku odbyła się przedsylwestrowa edycja Tikkurila Lododisco. Gorące i energetyczne spotkanie przygotowane w fantastycznej zimowej oprawie Krainy Lodu - przyciągnęło ponad 900 osób.

Pompowanie balonów na czas, „fruwające piórka”, czyli utrzymywanie piórka w powietrzu bez użycia rąk, czy najbardziej zapadające w pamięć wykonanie refrenu piosenki „Mam tę moc…” - to tylko niektóre z dodatkowych zabaw przygotowanych przez firmę Tikkurila. Nagrodzono także osoby, które swoją stylizacją najlepiej nawiązały do bajkowego klimatu lodowej krainy.

Odbył się również pokaz freestylowy w wykonaniu dębickiej grupy Ice Crew oraz zaproszonych przez nią przedstawicieli zaprzyjaźnionych ekip: Ice Skating Gliwice, Ice Freestyle Lublin, Ice Freestyle Katowice, Ice Freestyle Przemyśl, Ice Freestyler Kielce Official oraz Ice Family.

„To był ogrom mocy na dębickim lodowisku. Dziękuję każdej z ponad 900 osób biorących udział w wydarzeniu, za wspaniałą zabawę i bezpieczną jazdę. Dziękuję także firmie Tikkurila za piękną oprawę, ogromny wkład pracy i wielkie serce" – mówi Marta Pawełko, Dyrektor MOSiR w Dębicy.

Chciałabym podkreślić niesamowitą energię tej edycji i podziękować za nią wszystkim uczestnikom. My przygotowujemy wydarzenie, oprawę, niespodzianki, konkursy itp., ale to głównie od uczestników zależą atmosfera i klimat samej zabawy” – komentuje Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila.

Następna impreza Tikkurila Lododisco, pt. „Pluszaki atakują ” odbędzie się  8 lutego na rozpoczęcie ferii zimowych.

Informacja i zdjęcia: Tikkurila Polska

Artur Barwacz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe