Walne w Rzemieślniku

  • 09.01.2019, 13:28
  • Janusz Grajcar
Walne w Rzemieślniku
W piątek 11 stycznia dojdzie do jednego z ważniejszych spotkań w dotychczasowej historii klubu Rzemieślnik-Taurus Pilzno. Podczas walnego zebrania członków ma zostać wybrany nowy zarząd.

Dotychczasowy prezes Roman Maciejowski, który funkcję tę pełni od 2011 roku, nie zamierza ubiegać się o reelekcję. Co więcej, bardzo prawdopodobne jest to, że z obecnego zarządu do nowego nie wejdzie nikt.
Ten urzędujący do 11 stycznia tworzą poza prezesem Romanem Maciejowskim także: Marek Fulara (I wiceprezes), Andrzej Stechnij (II wiceprezes), Tadeusz Smoła (skarbnik),
Andrzej Garboś (sekretarz), Adam Józef Jarosz, Stanisław Jarosz, Tadeusz Pieczonka, Aleksander Sas, Jacek Świerczek i Robert Zachara (członkowie).
Walne odbędzie się w restauracji Taurus w Strzegocicach (na tzw. Bajorkach). Jego początek został przewidziany na godz. 17:00. Według zapewnień ciągle urzędującego
prezesa Romana Maciejowskiego Rzemieślnik, pomimo utraty głównego sponsora, którym
był Taurus, nie zamierza wycofywać się z IV-ligowych rozgrywek. Klub ma wspomóc miasto. Nie wiadomo jednak, czy z drużyną nie pożegnają się niektórzy piłkarze.
A sytuacja ta jest efektem nieporozumień, do których doszło pomiędzy klubem i jego głównym sponsorem a władzami miasta. Po tym jak oddana została do użytku trybuna na stadionie Rzemieślnika, w nazwie klubu, która została na niej umieszczona, nie znalazł się człon Taurus.
W związku z tym we wrześniu ubiegłego roku prezes tej firmy Stanisław Jarosz wydał oświadczenie, że wstrzymuje sponsorowanie działalności klubu. Swojej decyzji mimo wielu próśb nie zmienił, a ta mocy wiążącej nabrała 31 grudnia 2018 r.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kibic
kibic 10.01.2019, 09:27
Jeżeli Taurus jest sponsorem to niech podpiszą umowę sponsorską. Dzięki temu będzie jasno określone ile sponsor tytularny daje kasy i jakie reklamy za to otrzymuje jak: nazwa klubu, logo na koszulkach czy reklamy na stadionie. Proste.
Zenek
Zenek 09.01.2019, 17:32
To pracownicy firmy Taurus z kazdej wypłaty majă odbijane pieniązki, wiec kto sponsoruje ten klub.....nazywamy to w pracy dobrowolny przymus.
Kibic Igloopolu
Kibic Igloopolu 09.01.2019, 13:44
Kto płaci ten rządzi napis na stadionie powinien być zmieniony a sponsor pan Jarosz niech wróci
pracownik
pracownik 09.01.2019, 15:17
Sponsorują pracownicy.. a ten Pan to co najwyżej wydaje te pieniądze.

Pozostałe