Drugie urodziny Boskiego Biznesu

  • 11.01.2019, 20:18 (aktualizacja 11.01.2019, 22:24)
  • Ryszard Pajura
Drugie urodziny Boskiego Biznesu Uczestniczki jednego ze spotkań Boskiego Biznesu
Boski Biznes, zainicjowany przez Małgorzatę Dąbrowską, obchodzi drugą rocznicę powstania. Urodzinowa gala odbędzie się w Dębicy w środę 22 stycznia br.

Ale takie same wydarzenia odbędą się także w Rzeszowie i w Krakowie, bo projekt dębiczanki obejmuje dziś teren od Katowic, po Lublin.

Czym jest Boski Biznes?

- To spotkania kobiet, które chcą prowadzić swoje biznesy po bożemu - wyjaśnia Małgorzata Dąbrowska. 

I jak tłumaczy, projekt powstał, bo do tego, żeby biznes się rozwijał, potrzebne są dobre relacje.

- A żeby były dobre relacje to musimy się spotykać - mówi.

Wcześniej we wszystkich spotkaniach biznesowych, w jakich brała udział, przeważali mężczyźni. Kobiety, nawet jeśli się tam pojawiały, nie wracały na kolejne, bo czuły się  mało komfortowo. Małgorzata Dąbrowska przełamała obawy, była m.in. pierwszą kobietą - członkiem Dębickiego Klubu Biznesu. Ale zaczęła się zastanawiać, jak kobiety mogą budować relacje biznesowe, żeby się czuły komfortowo i mogły rozwijać swoje firmy. 

- Stąd pomysł na spotkania kobiet, które będą się nawzajem wspierać w biznesie i jeszcze będą to opierać na wartościach chrześcijańskich. Czyli będą robić biznes po bożemu - mówi Małgorzata Dąbrowska.

Początek został zrobiony w styczniu 2017 roku w Dębicy. Dziś takie spotkania co miesiąc odbywają się także w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie i Katowicach.

Na każdym spotkaniu każda uczestniczka przedstawia się, mówi, kim jest, czym się zajmuje, w czym może pomoc. Jest zawsze czas, aby porozmawiać, zjeść fajną kolację.

- I przede wszystkim nauczyć się czegoś nowego, czegoś, co pozwoli, że Twój biznes będzie się szybciej rozwijał - mówi Małgorzata Dąbrowska.

W roku 2018 spotkania odbywały się pod hasłem Ignacego Loyoli: Tak Bogu ufaj, jakby całe powiedzenie spraw zależało tylko od Boga, a nie od ciebie, tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał to wszystko zdziałać, a Bóg nic zgoła.

Same spotkania odbywały się w minionym rokiem pod hasłem: Bogate kobiety, co można też czytać inaczej: Boga te kobiety.

- Czyli biznes po bożemu, w wartościach, w dobrych relacjach, z dobrym wsparciem, z dobrą energią i z pięknymi przyjaźniami - dodaje liderka projektu. 
 
Jak wyjaśnia, Boski Biznes powstał z myślą o Kobietach przez duże K, które swe działanie opierają na prawdziwych wartościach. Ambitnych, przedsiębiorczych, aktywnych i stawiających na rozwój, ale i chcących pomagać. Po to, by się wspierać, inspirować i zarażać pozytywną energią. Po to, by pomagać rozwijać skrzydła we własnym biznesie. Po to, by zmieniać siebie i świat na coraz piękniejszy czyli zgodny z Bożym planem

Spotkania prowadzi Małgorzata Dąbrowska, jak sama się określa, chrześcijański coach. Trener, przedsiębiorca z 25-letnim doświadczeniem. Od lat zarządza zespołami i prowadzi trzy niezależne przedsięwzięcia: Boski Biznes, Pod Skrzydłami Anioła, Agencja Celna Kroton. Prywatnie: żona, mama 4 dzieci.
 

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe