Śnieżka po raz kolejny zagrała z WOŚP

  • 14.01.2019, 14:11
  • Ryszard Pajura
Śnieżka po raz kolejny zagrała z WOŚP Aleksandra Małozięć, manager ds. komunikacji korporacyjnej Śnieżka SA oraz Małgorzata Burdzy, szefowa sztabu Kwiatek.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wyjątkowa inicjatywa, która pokazuje siłę serc Polaków. W tym roku celem była pomoc najmłodszym i zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, która od wielu lat wspiera inicjatywę, przekazała podczas 27. Finału WOŚP datek w wysokości 60 000 zł.

W imieniu Śnieżki czek dla sztabu Kwiatek w Dębicy przekazała Aleksandra Małozięć, manager ds. komunikacji korporacyjnej w FFiL Śnieżka S.A.

Celem tegorocznej akcji jest zakup nowoczesnego sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, takich urządzeń jak: rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG, wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy czy sprzęt endoskopowy.

- W ramach kolejnych finałów zawsze jesteśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Idea pomocy najmłodszym pacjentom polskich szpitali jest nam szczególnie bliska, gdyż w ramach akcji społecznej „Dziecięcy świat w kolorach” od 14 lat zamieniamy oddziały dziecięce placówek medycznych w całej Polsce w kolorowe, przyjazne przestrzenie - mówi Aleksandra Małozięć.

Dodatkowo Śnieżka, zgodnie z tradycją, przekazała również na licytacje WOŚP firmowe gadżety, z których cały dochód trafił do fundacji.

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mietek
Mietek 14.01.2019, 20:55
A OLIMP LABS czy jak tam ich zwał coś na WOSP dał ? A TC?
A inne zakłady tylko na Porsche dla szefów wydają?
roksi
roksi 15.01.2019, 07:13
Zaden to obowiazek, a dobrowolny datek bardziej PR gest.

Pozostałe