Światełko do nieba w niedzielę na dębickim Rynku

  • 16.01.2019, 14:36 (aktualizacja 16.01.2019, 15:21)
  • Tomasz Ratuszniak
Światełko do nieba w niedzielę na dębickim Rynku
Mieszkańcy Dębicy, w niedzielę 20 stycznia o godz. 20:00 planują spotkać się na Rynku, by wypuścić Światełko do Nieba. W ten sposób chcą przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji mającej na celu wsparcie Jurka Owsiaka, który zrezygnował z szefostwa w fundacji WOŚP po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Pomysłodawcą niedzielnego Światełka do Nieba jest Filip Chajzer, który organizuje je w Warszawie. Do akcji szybko jednak przyłączyły się kolejne miasta w tym Dębica. Od rana na portalach społecznościowych pojawiają się posty z informacją o dacie i godzinie spotkania.

Mieszkańcy planują przyjść na płytę Rynku m.in. z zimnymi ogniami, lampionami i świeczkami.

 

 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bruno
bruno 18.01.2019, 16:41
A gdzie można kupić zimne ognie?
lipa
lipa 16.01.2019, 21:27
Trochę śmieszne jest to, że główną osobą promującą całe wydarzenie na fejsie jest p. Lipczyński, szef gminnej instytucji, która to gmina w tym roku WOŚP z niewiadomych w sumie powodów nie organizowała :)
Jacek
Jacek 18.01.2019, 15:40
Inicjatywa jest oddolna, spontaniczna. Krzysztof Lipczyński założył wydarzenie na fb, a promuje je wiele niezależnych osób na różnych stronach. Jeśli Pan zrobi podobne ogłoszenie o tym wydarzeniu, to z przyjemnością będziemy to także promowali.
Dominik
Dominik 17.01.2019, 13:43
śmiszny to jest twój wpis, Lipczyński nie jest wójtem gminy więc się nie kompromituj!
lipa
lipa 17.01.2019, 22:06
Ale jest podwładnym wójta. A w tej gminie albo się bezwolnie wykonuje wolę wójta albo się znika ze stołka :)
Dominik
Dominik 18.01.2019, 15:27
no i co z tego, że jest podwładnym, nie kompromituj się! W takim razie co powiat zrobił dla WOŚP, bo jakoś nie słyszałem NIC! Czy, których z dygnitarzy obecnych powiatowych choć postarało się coś przekazać na WOŚP, jakaś licytacja, jakieś wsparcie? To oznacza, że jako mieszkańcy powiatu mamy się nie angażować! Dobrze, że Lipczyński organizuje to światełko na Rynku!
lipa
lipa 18.01.2019, 21:21
To w końcu organizuje (wg Dominika) czy oddolna inicjatywa, którą tylko promuje (wg Jacka)? :D
Powiat jest na plakatach WOŚP tak jak i miasto to pewnie jedni i drudzy jakoś się włączyli.
Sare
Sare 16.01.2019, 15:50
dobra inicjatywa
Krzysiek
Krzysiek 16.01.2019, 15:37
Co na to psy?
Dominik
Dominik 17.01.2019, 13:44
Co na to pisuary?
Marcelina
Marcelina 16.01.2019, 15:53
Przecież w tekście jest zawarte zdanie: "Mieszkańcy planują przyjść na płytę Rynku m.in. z zimnymi ogniami, lampionami i świeczkami."
Tego psy chyba się nie boją :)

Pozostałe