Wtorek, 19.02.2019

Zapłonęło światełko do nieba na dębickim Rynku

  • 20.01.2019, 20:27 (aktualizacja 21.01.2019 10:00)
  • Artur Barwacz
Zapłonęło światełko do nieba na dębickim Rynku
Dębiczanie nie zawiedli.

Kilkaset osób przyszło na Rynek dzisiaj o 20:00 aby wspólnie zapalić światełko do nieba.

Artur Barwacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pawel
Pawel 3.02.2019, 13:12
Lans musi być wójta kadencja ostatnia pewno to już trzeba się pchać . Szkoda że tylko tyle potrafią zrobić - nic więcej jakoś się nie dzieje. Przykład budżetu gminy - masakra zaden radny nie sprzeciwił się - porażka taki ten budżet jest idealny ?
Ala
Ala 8.02.2019, 18:39
Dokładnie
wyciag
wyciag 1.02.2019, 20:17
Pan Lipa wielki organizator a stok narciarski w stobiernej mimo super warunkow pogodowych nie otwarty ciekawe dlaczego wielki dyrektor ktory robi wszystko dla spoleczenstwa lokalnego nie otwarl stoku narciarskiego jak byly super warunki to pokazuje tylko jaki z niego gospodarz tylko zeby zaistniec na fejsie to najwazniejsze
Ewa
Ewa 3.02.2019, 12:57
Dokładnie tylko lansowanie się .
laweczka
laweczka 25.01.2019, 18:41
u siebie w gminie co sie stalo ze nie zorganizowal pan zbiorki u siebie tylko na nieszczesciu trzeba ugrac cos dla siebie i to juz nie pierwszy raz
Lesław_z_miasta
Lesław_z_miasta 25.01.2019, 00:10
Już widać hejt...młody ambitny człowiek p. Lipczyński coś zorganizował i już niektórym nie pasuje ( pewnie lepszej zmianie) Brawo p. Lipczyński proszę działać tak jak w gminie. Szkoda że takich osób brak w mieście..w gminie można w mieście nie... Rokosz potrafi dobrać kadrę której się chce pracować...
stanley
stanley Wczoraj, 07:52
a moze stok by otwarl jak byly warunki , chyba ze za ciepla zima byla hihihi taki z niego organizator , wszystkim do okola sie zajmuje a u siebie .......
Pati
Pati 3.02.2019, 12:58
Gospodarz na Fejsie chyba -bo jakoś nic więcej nie słychać. A Stobierna - no ale co można się spodziewać.
wyciag
wyciag 1.02.2019, 20:19
a co pan powie ze stok narciarski nie otwarty pomimo swietnych warunkow? taki to gospodarz
Dorota
Dorota 23.01.2019, 11:45
W takiej Dębicy gdzie na każdym rogu nienawiść PiS, ktoś zorganizował piekne wydarzenie. Jeszcze parę lat temu, pewno nikogo by nie bylo, a teraz ponad 200 osób. Brawo panie Lipczyński. Oby to co pan pisał w kampanii by się sprawdziło. Trzymam kciuki za pana.
wójt
wójt 22.01.2019, 20:58
pan Krzysiu L. juz zaczyna swoja kampanie ;) no popatrz pan, taki mlody a juz tak ustawiony :) nie ma co sie dziwic, musi wykorzystac swoje 5 minut przy starszym wojcie. tak, tak ja wiem - przemawia przeze mnie zazdrosc i gorycz ale wiecie gdzie to mam - dokladnie tam gdzie sobie myslicie ;)
stopnienawisci
stopnienawisci 22.01.2019, 16:40
Brawo Panie Lipczyński za zorganizowanie akcji. W Panu nadzieja na normalność w Dębicy.
Dębiczanin
Dębiczanin 21.01.2019, 17:37
Bardzo dobre wydarzenie. Gratuluję
P
P 21.01.2019, 14:24
Taki obszerny artykuł a i tak wkradł się bląd. Powinno pisać kilkadziesiąt zamiast kilkaset osób.
Fellow
Fellow 21.01.2019, 05:49
A czy któryś z burmistrz był albo ktoś z pań lub panów radnych?
Tosia
Tosia 21.01.2019, 16:53
A starosta albo któryś z wicestarostów? A nasz wielce aktywny przewodniczący miejskiej rady lub wiceprzewodniczący, a mamy ich aż trzech! Co do burmistrza to zagrał z wosp - wystawił swoją aukcję, za co brawa!
Kaze
Kaze 23.01.2019, 00:24
Im nie wypada, bo nie „ po lini partii”.
Niedoinformowany
Niedoinformowany 21.01.2019, 23:04
Co wystawił? Jaką swoją aukcję? Wyłożył jakąś kasę czy tylko swoją osobę. Mętne to jakieś
doinformowany
doinformowany 23.01.2019, 10:35
kasę zapłaci osoba, która wygrała licytacje, na tym to polega. a kasa wpłynie dzięki temu, że burmistrz ogłosił licytację i wystawił ,,tylko swoją osobę". dlatego ten świat wygląda tak jak wygląda, bo nawet dobre uczynki próbuje się hejtować i deprecjonować zamiast docenic, przykre to
Stachu
Stachu 21.01.2019, 20:07
Wicestarosta jest jeden jak już się czepiasz :D A odnotowywania obecności lub nie jakichkolwiek osób publicznych nie rozumiem. Chcieli to wrzucili do puszki WOŚP.
lipa
lipa 21.01.2019, 07:28
Był niejaki Lipczyński w ramach promocji swej osoby. Może na posła wystartuje :)
Zofia
Zofia 4.02.2019, 14:16
i dobrze niech wystartuje jakiś gosciu ktory mysli ma mój głos
kasia
kasia 25.01.2019, 18:42
rozum ma na posla
mieszkaniec
mieszkaniec 21.01.2019, 08:51
Burmistrz i grupa innych ludzi palili światełko zaraz po tragedii w poniedziałek
nemo
nemo 20.01.2019, 21:53
Szkoda tylko ze obudzili sie po tygodniu.
Ola
Ola 20.01.2019, 22:42
Lepiej później niż wcale. Dębica widocznie potrzebuje więcej czasu aby się powolutku budzić.
Rumieniec
Rumieniec 20.01.2019, 21:02
Gdzie tu jest kilkaset osób
Ola
Ola 20.01.2019, 21:00
Północnego wiatru z Gdańska nikt już nie zatrzyma. Jurek Owsiak wczoraj po pogrzebie Prezydenta Gdańska zmienił swoją decyzję. Pozostaje drygentem, gramy dalej do końca świata i jeden dzień dłużej. Słowa o. Wiśniewskiego również nasi głośni lokalni politycy powinni sobie wziąść do siebie. Nie liczcie już na naszą obojętność. Czas na normalność.
Darek
Darek 21.01.2019, 10:37
Daj sobie dziecko spokój z polityką, wszyscy mówią, nawet rodzina Adamowicza żeby nie wykorzystywać śmierci politycznie a co ty robisz? Co robią politycy opozycji? Dziennie na polskich drogach tragiczną śmiercią ginie 50 osób, tej zimy zamarzło już również ponad 50 osób. A Adamowicz to jest tylko 1 osoba.
Majgot
Majgot 23.01.2019, 00:23
Też tak powiesz o Lechu Kaczyńskim?
Wosp
Wosp 21.01.2019, 19:57
Jeśli zginął przez politykę to nie da się tego nie upolitycznic... Niestety ale każdy zawsze szuka winnych takiej tragedii i tu duża wina leży po stronie właśnie polityki

Pozostałe