Mors otwarty. Gala przy pełnej sali

  • 22.01.2019, 22:36 (aktualizacja 22.01.2019, 22:59)
  • Tomasz Ratuszniak
Mors otwarty. Gala przy pełnej sali
Choć pierwsza impreza, w wyremontowanym i przebudowanym Domu Kultury Mors, odbyła się w ostatnią niedzielę, to jego oficjalne oddanie do użytku nastąpiło dziś (22.01). Sala podczas Wielkiej Gali Operetkowo-Musicalowej wypełniona była po brzegi.

Zanim jeszcze muzycy wyszli na scenę, Jan Borek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury i burmistrz Mariusz Szewczyk, podziękowali wszystkim, którzy przyczynili się do remontu i przebudowy domu kultury. Szczególne wyróżnili Jana Chmurę, prezesa firmy Hand-Bud, która była generalnym wykonawcą tej inwestycji.

Więcej na ten temat w najnowszym Obserwatorze Lokalnym, który trafi do sprzedaży we wtorek 29 stycznia.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fan
fan 23.01.2019, 18:14
Szkoda, że nie było przewodniczącego. Brakuje teraz wpisu na jego fejsie: "Na mój wniosek została we wtorek zwołana w Morsach opera ... ".
antyfan
antyfan 24.01.2019, 10:39
Szkoda że zwykły szary mieszkaniec nie miał możliwości uczestniczenia w tym spektaklu. Odnieś się fanie do tego
fan
fan 24.01.2019, 18:41
Szkoda, że nie zrozumiałeś mojego wpisu.
A jak czegoś nie rozumiesz to nie odpisuj,
sigma
sigma 24.01.2019, 14:26
miał możliwość - z tego co wiem była pula biletów które można było nabyć wcześniej, a tak zupełnie poważnie - ciekawe ilu" zwykłych szarych ludzi" będzie korzystać z możliwości uczestnictwa w takich wydarzeniach kiedy bilety będą ogólnodostępne. Czuję że przekonamy się o tym już niebawem....
sigma
sigma 24.01.2019, 09:43
mistrz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ola
Ola 23.01.2019, 17:16
Przeczytałam te wszystkie komentarze. To smutne, że niektórzy z ostatnich wydarzeń nic nie zrozumieli. Nawet przy tak miłej chwili jak oddanie do użytku wyremontowanego, spełniającego wszystkie standardy obiektu użyteczności publicznej w naszym mieście nie potrafią się cieszyć. Przerzucają się złośliwościami na temat tego kto, kogo. Kto się lansuje itp. Czemu to ma służyć, wyładowaniu swojej flustracji? A ja się cieszę, że w końcu mamy wspaniały dom kultury, gdzie pewnie zechcą przyjeżdżać zespoły z wysokiej półki i będziemy mieli sposobność uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych z wysokiej półki. Wielu z nas na to długo czekało. Ludzie skończcie z tymi bzdurnymi wpisami. A ja dziękuję wszystkim, którzy w nawet najmniejszym zakresie przyczynili się do tej roboty. Brawo!
sąsiad
sąsiad 24.01.2019, 11:48
Bardzo ładnie. Podziękowania należą się wszystkim, którzy w nawet najmniejszym zakresie przyczynili się do tej roboty. Dlatego szczególne podziękowania dla władzy, która też robi tylko swoją robotę jest nie na miejscu. A ta robota jest robiona tak a nie inaczej, proszę przyznać z jaką częstotliwością otwierane są w Dębicy jakieś ważne i nowe inwestycje i remonty?
Jak długo będziemy się cieszyć i chwalić Morsami i szukać ojców sukcesu?
Dojdzie kino Śnieżka i co dalej? Oby passa trwała, czego mieszkańcom Dębicy życzę
zadowolony
zadowolony 23.01.2019, 19:55
Ola super
zadowolony
zadowolony 23.01.2019, 16:09
piękna uroczystość dla pięknej inwestycji, pieknie że podziekowania trafiły i do poprzednich Burmistrzów (Szewczyk i Iwasieczko) i do radnych poprzedniej kadencji i do wszystkich osob, które miały w tym swój udział, pięknie że przyszli radni poprzedniej i obecnej kadencji bo widać ze im zależy aby Dębica się rozwijała ponad podziałami, wszyscy czy to z prawa czy środka czy z lewa razem na jednej sali siedzieli z uśmiechami i było bardzo przyjemnie, oby tak było częściej
niezadowolony
niezadowolony 23.01.2019, 19:57
Pan Mariusz Szewczyk jest obecnym burmistrzem Dębicy.
.
. 24.01.2019, 16:38
naprawde?
pffff
pffff 23.01.2019, 15:35
Widzę najważniejsze jest to kogo nie było. Skandalem jest to, że fetowano Stefana Bieszczada, a nawet go nie było. A co z innymi radnymi sejmiku tamtej kadencji? Czesławem Łączakiem, Wiesławem Ladą? Oni niby nic nie zrobili? Czy psują kampanię przyszłego senatora swymi nazwiskami?
Meloman
Meloman 23.01.2019, 12:56
Piękny dom kultury, światowy poziom, piekna opera, brawa dla burmistrza że udało się zrobić w naszym mieście coś tak pięknego
fakt
fakt 23.01.2019, 17:49
Widzę, że w Dębicy rodzi się nowy kult, kult burmistrza Szewczyka. Aż strach pomyśleć co zdziała w tej kadencji, jakie inwestycje, jakie udogodnienia dla mieszkańców, jakie nowe piękne rzeczy stworzy... Na razie czytamy tylko o przesunięciach w budżecie, przekładanie na przyszły rok ledwie ten się zaczął.
oczekujący
oczekujący 23.01.2019, 18:23
za kadencji poprzednie Burmistrza z PIS mieliśmy tylko degregonlade i każdy to pamięta a teraz idziemy do przodu i to całkiem nieźle, owszem zawsze mogłoby być lepiej nie twierdze ze jest mega super, ale poczekajmy i zobaczymy jak nowa rada Powiatu spełni oczekiwania mieszkańców
hrabia
hrabia 23.01.2019, 13:57
Z wypowiedzi na imprezie wynika, że jedynym godnym podziękowań jest nieobecny radny wojewódzki Bieszczad. Te hołdy dyrektora Borka inne akcenty jednoznacznie na to wskazują...
Dziękuję
Dziękuję 23.01.2019, 12:55
A ja dla odmiany coś pozytywnego napisze bo widzę że jak zwykle sam hejt, ja dziękuję szewczykowi za ten dom kultury, nie mialem okazji widzieć na żywo ale ze zdjęć klasa! Dziękuję i szacun i proszę nie pisać że to nie burmistrz tylko radni i poseł i wszyscy świeci, nie obchodzi mnie to, ja dziękuję władzy czyli burmistrzowi
hj
hj 23.01.2019, 17:49
jaki hejt, po prostu fakty
Jam
Jam 23.01.2019, 13:56
A może po prostu radni i burmistrz? Ktoś budżety głosował, ktoś dawał zgodę na ogromne kredyty także na taką inwestycję itd. Burmistrz też swoje zrobił pewnie. Po co ta licytacja sztuczna jakby tylko burmistrz coś zrobił?
Tak
Tak 23.01.2019, 15:18
Dobrze radni też szczególnie jeden który tak intensywnie komentuje na tym portalu
Jam
Jam 23.01.2019, 15:43
Aha. Po prostu i rada i burmistrz z tamtej kadencji o to zadbali. Nie umiecie sobie darować tej piaskownicy?
zainteresowany
zainteresowany 23.01.2019, 08:09
A przepraszam, że spytam, przewodniczący Cebula i wiceprzewodniczący Kutrzuba to swą obecnością nie zaszczycili?
Medali nie dawali to panu Cebuli nie chciało się przyjechać?
Hehe
Hehe 23.01.2019, 12:57
Może nie lubią na żywo oglądać sukcesów burmistrza którego tak kochają :D
johny
johny 23.01.2019, 13:59
Tak, tak tylko i wyłącznie sukces burmistrza to był. A ze swoich to wszystko zapłacił czy z czyich? Kredyt był na to potężny żeby uzupełnić dofinansowanie. Dotacja 6 mln a reszta 9 mln chyba.
Dębickie Komentarze Polityczne
Dębickie Komentarze Polityczne 23.01.2019, 11:00
My za to stwierdzamy, że najbardziej lansowali się tam radni z komitetu Szewczyka choć palcem nie kiwnęli przy realizacji tej inwestycji, bo to za poprzedniej rady było wszystko decydowane.
Ciekawy
Ciekawy 23.01.2019, 14:29
Czy wy jesteście tymi pierwszymi Komentarzami czy tą propisowską podróbką?
do ciekawego
do ciekawego 23.01.2019, 15:32
Jedne są propisowskie a drugie proszewczykowe, propeowskie i prokodowskie. Jeden pies. Jedno i drugie niewarte uwagi.
lans
lans 23.01.2019, 14:22
To trzeba było zrobić tylko imprezę dla ludzi PIS i nie zapraszać innych. To potraficie najlepiej.
A co do kiwnięcia palcem, chcesz powiedzieć, że PIS podpalił Morsy? :D Bo ten pożar był wreszcie przyczynkiem do remontu.
Klamczuszek
Klamczuszek 23.01.2019, 12:52
Hmmm ze zdjęć widać że była pani Ludmila Stelmach, pan hayn, pan maziarka oni czym kiwali i jak pomogli? I od kiedy przyjście na imprezę to lansowanie się? Mam nadzieję że mieszkańcy widzą jak Pan kutrzeba na prawdę jest zaangażowany w życie miasta a jego hasła to były puste wyborcze frazesy
johny
johny 23.01.2019, 13:54
Nie przyjdą na imprezę - źle, jak przyjdą - też źle. Dajcie sobie siana.
mgr inż.
mgr inż. 23.01.2019, 13:52
dr Hayn. Szanuj :D
johny
johny 23.01.2019, 10:59
A to jest jakiś obowiązek chodzenia na wszystkie imprezy? Dajcie chłopakom spokój.
Pies
Pies 23.01.2019, 13:50
No myślę, że przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady Miasta powinni uczestniczyć w tak istotnych wydarzeniach jak otwarcie nowowyremontowanego domu kultury.
Teddy
Teddy 23.01.2019, 15:40
Z tego co widzę, to przewodniczący generalnie bywa na różnych przedsięwzięciach, radni różni też, więc o co cała ta awantura? Poza tym obowiązkiem radnych jak i burmistrza jest wykonywać zadania ustawowe. Jak są na imprezie jakiejś to dobrze, ale żeby robić aj waj z tego że gdzieś raz kogoś nie było? No naprawdę...
pies ogrodnika
pies ogrodnika 23.01.2019, 15:37
Ktoś tu chyba nie załapał się na wejściówkę i ma napinkę. Pompka Ci nie wyrobi :D
dysleksja
dysleksja 23.01.2019, 10:57
Biorąc pod uwagę, że okreslone grono ciągle popełniało i popełnia błędy w naziwsku Mateusza Kutrzeby - nietrudno domyślić się kto pisze tutaj te wszystkie bzdury :)
Smok wawelski
Smok wawelski 23.01.2019, 12:48
To taki żart proszę pana, w kampanii cała Dębica mówiła kutrzuba, tak był wszystkim znany
Dębiczanin