Anarchiści idą na wojnę

  • 24.01.2019, 15:28 (aktualizacja 24.01.2019, 23:01)
  • Tomasz Ratuszniak
Anarchiści idą na wojnę
Na dębickich słupach ogłoszeniowych pojawiły się plakaty Federacji Anarchistycznej o treści Wojna Wojnie - przeciwko zbrojeniom. W ten sposób anarchiści protestują przeciwko militaryzacji i zbyt dużym wydatkom państwa na zbrojenia.

Ogólnopolska kampania antymilitarna organizowana przez Federację Anarchistyczną rozpoczęła się już cztery lata temu. Wtedy włączyły się w nią m.in. takie miasta jak: Rzeszów, Krosno, czy Kraków. W Dębicy plakaty związane z tą akcją zobaczyć można dopiero teraz.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karolek
Karolek 26.01.2019, 10:36
No to jednak wojna?
historyk
historyk 25.01.2019, 15:11
Chcesz pokoju ? Szykuj się do boju ! Taka jest odwieczna prawda. Nie tam głupoty typu pepesze na lemiesze czy czołgi do Wołgi, drodzy anarchiści czy jak tam się zwiecie.
betonowybocian
betonowybocian 25.01.2019, 02:16
podszedłbym do takiego anarchisty i zapytal: "Mądryś ty jest?"
Pęter
Pęter 25.01.2019, 01:25
A jak skonczumy separow to ms eu
Jarek Włodek
Jarek Włodek 24.01.2019, 17:13
Z czystej przekory zapytam- czy federacja anarchistyczna zapłaciła za umieszczenie tych plakatów na słupach? Czy zrobiła to bezprawnie...
polo
polo 24.01.2019, 18:26
Federacja Rosyjska , dała kasę?????
Marcin
Marcin 24.01.2019, 16:36
Demokracja- każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Ja osobiście myślę że zbroic się trzeba. Historia nas tego nauczyła
Wiktor But
Wiktor But 26.01.2019, 10:46
Historia nas uczy również, że poza wydatkami patrz A.Macierewicz - zbrojenia nic nie dają. Linia Maginota i Mołotowa to wydatki poniesione bez zysków.Trzeba wrócić do tego co już było. Do Powszechnego Rozbrojenia.A zbrojenia to rozmiękczanie mózgów przez potentatów zbrojeniowych!
Tex
Tex 24.01.2019, 20:53
Ja myślę, że przede wszystkim trzeba być aktywnym uczestnikiem w europejskich i światowych organizacjach, które sprawią, że do żadnej wojny u nas nie dojdzie, bo jak historia nauczyła wobec siły militarnej największych sąsiadów Polski nasze zbrojenia to drobnostka.
Desmo
Desmo 24.01.2019, 15:48
W sumie racje mają. Dobrze, że ktoś stara sie powstrzymac nacjonalizm
Ewa
Ewa 24.01.2019, 21:36
Większość z tych baranów nie ma nawet pojęcia czym jest nacjonalizm, wiec jak mogą go zwalczać ? :D Potrafią tylko recytować bzdety na temat nazizmu czy faszyzmu myląc pojęcia...
Pomarańczowa Alternatywa
Pomarańczowa Alternatywa 26.01.2019, 10:40
No tak, ale tak mogą zaistnieć, pokazać się.Równie dobrze mogą podjąć walkę na rzecz Uwolnienia Krasnali Ogrodowych. lub Różowych Słoni!
tekel
tekel 24.01.2019, 22:53
Myślę, że dla Prezydentów Narutowicza oraz Adamowicza pojęcia miały drugorzędne znaczenie.

Pozostałe