Piątek, 23.08.2019

Człowiek Roku 2018 (nominacje) - Joanna Ożóg

  • 25.01.2019, 11:47 (aktualizacja 25.01.2019, 12:21)
  • Agata Pajura
Człowiek Roku 2018 (nominacje) - Joanna Ożóg
Joanna Ożóg. W dębickiej Radzie Miasta zasiada od 1994 roku, co oznacza, że przez cały ten czas cieszy się zaufaniem mieszkańców. Wynik zeszłorocznych wyborów tylko to potwierdza. Być może dlatego, że jak sama twierdzi, zawsze mówi to co myśli, czy to się komuś podoba, czy nie. Społecznie organizuje wiele akcji dla dzieci, m.in. letni wypoczynek na osiedlach Dębicy.

Trwa akcja, podczas której wspólnie z Czytelnikami Obserwatora Lokalnego wybieramy Człowieka Roku 2018.

W redakcyjnym gronie nominowaliśmy 18 kandydatów w sześciu kategoriach: działalność społeczna, gospodarka, kultura, oświata, polityka i samorząd oraz sport. Na naszym portalu przedstawimy wszystkich 18 kandydatów.

 

Jak oddać głos?

Głosować można wypełniając kupony, jaki do końca stycznia ukazywać się będą w Obserwatorze Lokalnym.

Kupony można dostarczyć osobiście do redakcji lub za pośrednictwem poczty na adres: ul. Żeromskiego 10, 39-200 Dębica.

Na kuponie można poprzeć swojego faworyta w jednej czy dwóch kategoriach, ale można też wskazać nazwiska kandydatów w każdej z nich. Warto wybrać tę drugą opcję, bowiem w tym roku po raz pierwszy wprowadzamy możliwość przyznania jednemu kandydatowi dodatkowych 3 punktów. Żeby z niej skorzystać, głosujący powinien wskazać swoich faworytów w każdej kategorii, w której prowadzony jest plebiscyt - szczegóły w OL obok kuponu.

Głosować można tylko za pomocą oryginalnych kuponów wyciętych z gazety.

Można też głosować drogą smsową, wysyłając na numer: 71160 wiadomość o treści: OL XY, gdzie zamiast XY należy wpisać numer kandydata, który znajduje się przy nazwisku. Koszt sms-a to 1,23 zł  z vat.

Aby oddać głos na Joannę Ożóg należy wysłać sms o treści: OL 15

 

Laury Czytelników Obserwatora Lokalnego

Sześciu kandydatów, którzy zdobędą najwięcej głosów otrzyma Laur Czytelników OL i przejdzie do trzeciego, finałowego etapu wyboru Człowieka Roku OL 2018.

O tym, kto nim zostanie zadecyduje Kapituła, w skład której wchodzić będą dotychczasowi zwycięzcy tych konkursów oraz zaproszeni laureaci nagrody Obserwatora z poprzednich edycji.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.ol.com.pl oraz w redakcji OL.

Agata Pajura
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 22.03.2019, 13:46
Tej pani nalezy sie ten tytul jak nikomu innemu tyle lat radna i nie zadbala o ulice sienkiewicza teraz wielce zrobila sie aktywna jak nigdy dotąd DAC JEJ TEN TYTUL
sienkiewicza1
sienkiewicza1 25.01.2019, 18:38
gratulacje bo osiagniecia przez tyle lat jako radna wielkie co widac na ulicy sienkiewicza . zasluzyla pani na nominacje

Pozostałe