Oliwka i Nikola dostały misie, a Edgar lubi pierogi

  • 25.01.2019, 21:52 (aktualizacja 26.01.2019, 12:26)
  • Tomasz Ratuszniak
Oliwka i Nikola dostały misie, a Edgar lubi pierogi Alina Nowak i Edgar Marcos.
Alina Nowak i Edgar Marcos, mistrzowska para należąca do światowej czołówki w tańcach latynoamerykańskich, byli gośćmi specjalnymi koncertu charytatywnego Miłość dociera wszędzie, który odbył się dziś w Domu Kultury Mors. Dochód z imprezy zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 9 i Miejski Ośrodek Kultury wspomoże leczenie i rehabilitację Oliwki i Nikoli Głowacz z Podlesia, cierpiących na rdzeniowy zanik mięśni.

Alina i Edgar nie tylko wystąpili na scenie domu kultury, ale również opowiedzieli o swojej przygodzie z tańcem. Pochodzący z Hiszpanii Edgar przyznał, że w Polsce jest mu zimno, ale za to bardzo smakują mu pierogi przygotowywane przez mamę Aliny - Irenę Nowak.

Publiczność zebrana w Morsie miała okazję oklaskiwać również: akrobatki z Elite Talent Club, tancerki ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance i grupy Simply Swagg, muzyków z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych, zawodników z Dębickiej Akademii Karate Tradycyjnego oraz wokalistów ze Szkoły Podstawowej nr 9.

Więcej na temat imprezy w najbliższym numerze Obserwatora Lokalnego, który trafi do sprzedaży we wtorek 29 stycznia.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe