Na lodzie pingwinki i pluszaki, na wodzie - aquatrack

  • 31.01.2019, 21:36
  • Janusz Grajcar
Na lodzie pingwinki i pluszaki, na wodzie - aquatrack
Dla osób, które ferie zimowe spędzają w mieście, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy przygotował liczne sportowe atrakcje. Zadbał także o to, by umilić pobyt na obiekcie, wprowadzają tropikalne elementy na niecce rekreacyjnej kompleksu basenów.

Od 11 do 17 lutego, dzięki Firmie Oponiarskiej Dębica, na krótkim basenie rozstawiony będzie wodny tor przeszkód Aquatrack, fantastyczna zabawa dla osób w każdym wieku. W niedzielę 17 lutego na Aquatracku zostaną rozegrane zawody pod nazwą „Water Challenge”, które w ubiegłym roku dostarczyły dzieciom wiele emocji. W trakcie ferii w godzinach 6:00-14:00 dzieci i młodzież z ważną legitymacją szkolną za bilet wstępu na basen zapłacą tylko 3 zł za godzinę.

Zostaną wydłużone godziny dostępności lodowiska dla klientów indywidualnych. Harmonogram będzie można sprawdzić na stronie www.mosir.debica.pl lub na fanpage MOSiR Dębica. Dla najmłodszych w poniedziałki, środy i piątki w godz. 11:00-13:00 nieodpłatnie zostaną udostępnione „pingwinki” do nauki jazdy na lodzie. Mieszkańców w każdym wieku, 8 lutego (piątek) burmistrz Dębicy, MOSiR i firma Tikkurila Polska zapraszają na trzecią odsłonę dyskoteki na lodzie pod tytułem Tikkurila Lododisco – Pluszaki Atakują. Początek ponad czterogodzinnej zabawy o godz. 17:00.

W Domu Sportu przy ul. Sportowej 26 ( sala 112 oraz sala 204) przez cały tydzień od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00 odbywać się będą gry i zabawy sportowe dla dzieci i młodzieży w każdym wieku, takie jak unihokej, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy oraz zabawy ogólnorozwojowe. Nie lada gratką będą zajęcia sportowe z Andrzejem Rżanym – uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, Sydney i Atenach w boksie oraz Leszkiem Piszem – byłym reprezentantem kraju w piłce nożnej oraz zawodnikiem Legii Warszawa.

 

Janusz Grajcar

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kasia
Kasia 01.02.2019, 09:57
Super, dzieci będą zadowolone.

Pozostałe