Piątek, 23.08.2019

Występowali w Must Be The Music, teraz wystąpią w Dębicy

  • 31.01.2019, 23:12 (aktualizacja 31.01.2019, 23:50)
  • Tomasz Ratuszniak
Występowali w Must Be The Music, teraz wystąpią w Dębicy
Wojtek Jackowiec i Piotr Kita popularność zdobyli dzięki udziałowi w polsatowskim show Must Be the Music. Tylko muzyka. W lutym obu będzie można usłyszeć w Dębicy. Wystąpią w Tapas Wine Bar, czyli dawnej Bajce.

 Wojtek Jackowiec współpracował m.in. z Wojciechem Klichem. Wśród swoich inspiracji artystycznych wymienia takich wykonawców, jak Dire Straits, Pearl Jam, Bon Jovi, Eric Clapton, Sting czy Johnny Cash.

- Świetny głos, nikt nie ma takiego dołu w Polsce, to jest dar - komplementowała go Kora w programie Must Be The Music. Tylko muzyka.

W lokalu Piotra Bassary Wojtek Jackowiec wystąpi w czwartek 7 lutego.

 

Piotr Kita zanim podbił polsatowskie show wygrał jeden z odcinków Drogi do gwiazd, programu emitowanego w telewizji TVN.

W Must Be the Music chwaliła go przede wszystkim Elżbieta Zapendowska.

-Panie Piotrze, pan tak śpiewa, jakby pan całe życie śpiewał na estradzie. Słuchałam tego z bardzo dużą przyjemnością, pan ma wspaniałą barwę, a te doły są wręcz miłosne - mówiła.

Piotra Kitę usłyszeć będzie można w Tapas Wine Bar w piątek 15 lutego.

 

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe