Niedziela, 18.08.2019

Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości dla dębickiego przedsiębiorcy

  • 01.02.2019, 12:57
  • Janusz Grajcar
Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości dla dębickiego przedsiębiorcy fot. Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła odznaczenia państwowe oraz wyróżnienia honorowe zasłużonym mieszkańcom województwa podkarpackiego. Wśród wyróżnionych znalazł się Bogusław Filipek.

Właściciel firmy gastronomicznej Catering Staf w Dębicy otrzymał Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości przyznany przez Prezesa Rady Ministrów.

Bogusław Filipek znany jest m.in. z organizacji piłkarskich turniejów noworocznych, podczas których są zbierane pieniądze na cele charytatywne. Dzięki jego zaangażowaniu do Dębicy na zawody te przyjeżdżali w przeszłości m.in. aktorzy Marcin Mroczek i Jarosław Jakimowicz, czy byli reprezentanci Polski Piotr Świerczewski i Radosław Gilewicz.

Janusz Grajcar
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dębicki Misieeicz
Dębicki Misieeicz 01.02.2019, 18:03
Panie Boże, czuwaj nad tym krajem...bo to jest skandal że taki człowiek jak Filipek został odznaczony. Przecież to istna kpina ... Czym się przyczynił do odznaczenia !!! Chyba tym że co chwilę gości u siebie PiS-uarów !!!
Wielki skandal i kompromitacja Wojewody i Prezesa Rady Ministrów ...
Darek
Darek 01.02.2019, 16:04
Szczególnie Świerczewski się wsławił swoim zachowaniem jak przyjechał na mecz, a swoją drogą wie ktoś jak zakończył się ten "występ" Świerczewskiego pod względem prawnym?
Czy ty to widzisz?
Czy ty to widzisz? 01.02.2019, 14:34
Za chwile będzie człowiek roku w powiecie Gazety Polskiej:))) laudację wygłosi pan redaktor, co to z Masą książkę pisał:)))
uczciwy pisowiec
uczciwy pisowiec 01.02.2019, 14:08
Hahahahaha, przypadek, że wszystkie pisowskie imprezy właśnie tam się odbywają.

Pozostałe