Debiut Wiktorii w lodowej kąpieli

  • 02.02.2019, 15:11
  • Ryszard Pajura
Debiut Wiktorii w lodowej kąpieli Barbara Kawa i Wiktoria Kawa w Chotowej.
Wiktoria Kawa z Woli Żyrakowskiej jest świetną recytatorką i wokalistką, laureatką wielu konkursów i przeglądów. Wzorem mamy Barbary Kawa jest też biegaczką. Dzisiaj została morsem.

Debiut miał miejsce w ośrodku Grand w Chotowej, podczas akcji organizowanej przez Studio Treningowe Spiders Dębica we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Chotowej. Stałą ich uczestniczką jest Barbara Kawa, która także dzisiaj zażywała lodowej kąpieli, po raz pierwszy z córką.

Pogoda nie sprzyjała debiutowi, była za ciepło, ale Wiktoria Kawa zapowiada powrót do Chotowej w przyszłym tygodniu. Oczywiście z mamą.

 Przed południem w morsowaniu wzięło udział 31 osób. Odbywa się ono w każdą sobotę o godz.10:00.

ryszardpajura_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe