Piątek, 23.08.2019

MOSiR szuka speca od marketingu i promocji

  • 03.02.2019, 21:52
  • Tomasz Ratuszniak
MOSiR szuka speca od marketingu i promocji fot. MOSiR
Marta Pawełko-Tokarz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy ogłosiła nabór na stanowisko specjalisty ds. marketingu i promocji. Dokumenty składać można do 14 lutego.

Poszukiwana jest osoba z wyższym wykształceniem na kierunku zarządzanie i marketing. Wymagane jest również m.in. doświadczenie w pracy w jednostkach budżetowych samorządu terytorialnego. Wśród wymagań dodatkowych Marta Pawełko-Tokarz wymienia również m.in: znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem, marketingiem i public relations, doświadczenie w redagowaniu tekstów, organizowaniu wydarzeń z udziałem mediów, biegłą znajomość angielskiego, doświadczenie w organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych i znajomość programów graficznych.

Pełną treść ogłoszenia o naborze znaleźć można tutaj

 

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
niestety
niestety 05.02.2019, 11:52
przewaznie jest tak ze od dawna odpowiednie osoby wiedza dla kogo to miejsce pracy jest przeznaczone :)
do niestety
do niestety 05.02.2019, 14:11
złóż papiery i spróbuj
loll
loll 05.02.2019, 09:21
i to wszystko za 900 zł z prac interwencyjnych z programu PUP albo na UOP za 2200 netto :D smich na sali a wymagania wieksze niż na niejednego dyrektora wydzału :) w prywatnej firmie na start dostaje sie 3-3,5 netto.
student
student 05.02.2019, 14:02
mała poprawka 2250zł ale brutto :D
Gość
Gość 04.02.2019, 21:32
Robota za pana Makowieckiego?
siri
siri 05.02.2019, 01:25
A kto to jest Makowiecki ?
W
W 04.02.2019, 18:25
Zapytać należy np. Panią Pawełki -Tokarz jak się przygotować do konkurs, gdzie zdobyć wymagane doświadczenie, itp...Sama Pani dyrektor przeszła przez gęste sito, uznano Jej kompetencje i napewno pomoże.
IQ over all
IQ over all 04.02.2019, 17:50
Takich kwalifikacji to czolowi wladccy samorzadowi nie maja. Ktory z nich biegle wlada jezykiem obcym. O wyksztalceniu .... heh. 😀😂
WI
WI 04.02.2019, 19:50
Znaleźliby się.
Student
Student 04.02.2019, 10:52
Przepraszam czy ktoś może mi wyjaśnić jak dostać się do pracy do jednostki budżetowej samorządu skoro we wszystkich ofertach jest warunek konieczny iluś tam letnie doświadczenie w pracy w takich jednostkach?
Mam rozumieć że za 30 lat nie będzie prawie nikt pracował w urzędach bo stare babki i dziadki odejdą na emerytury a nowych nie będzie bo nikogo nie przyjmą bo nie ma doświadczenia.
Ela
Ela 04.02.2019, 14:24
przeważnie jest tak że taka osoba jest zatrudniona np na prace interwnecyjne z pup, lub np dostaje umowę okres próbny i już takie doświadczenie w jednostkach samorządowych ma i potem do takiego konkursu startuje.
ee
ee 04.02.2019, 18:52
Coś chyba nie tak. Czyli aby dostać pracę w jednostkach budżetowych trzeba wcześniej być wieloletnim bezrobotnym zarejestrowanym w PUPie? No to nic dziwnego, że kompetencja w urzędach jest jaka jest.
noo
noo 06.02.2019, 08:53
czemu wieloletnim? wystarczy ze jestes m-c zarejestrowany!!
zmiany
zmiany 03.02.2019, 23:33
wypisz wymaluj ... dyrektor promocji ze starostwa

Pozostałe