Dziura gigant

  • 05.02.2019, 09:56
  • Admin Admin
Dziura gigant
Zima zmasakrowała niektóre drogi. Fatalna nawierzchnia jest w pobliżu Szpitala Powiatowego w Dębicy.

Najbardziej trzeba uważać przy wjeździe do szpitala od strony Szkoły Specjalnej. Na środku jezdni jest dziura gigant, której nie sposób ominąć. Kierowcy klną na czym świat stoi. A przecież do końca zimy jeszcze daleko, więc pytanie brzmi, w jakim stanie będą te drogi, gdy przyjdzie wiosna?

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
skazany na ZOZ
skazany na ZOZ 19.02.2019, 20:51
Fotografia nr 2 wprowadza w bardzo ponury nastrój. A może to symboliczny obraz sytuacji szpitala ?
JestemRobotem
JestemRobotem 06.02.2019, 17:47
Przecież tam teraz helikoptery ewakuacyjne latają więc po co komu droga?
tekel
tekel 05.02.2019, 16:31
A ja nie narzekam, bo pamiętam jak wyglądały drogi jeszcze niewiele ponad 10 lat temu. Np. mielecka zimą to był kompletny kataklizm - 2x węższa niż teraz, dziury zapełnione wodą, tak że nie szło ich ominąć, łaty na asfalcie, które schodziły po jednym dniu - urwałem tam koło w solidnym dostawczym aucie. Tylko kto o tym teraz pamięta i dzięki czemu się to poprawiło …
kwadratowe koło
kwadratowe koło 06.02.2019, 10:46
Tak, jak wyglądała E-22 krótko przed remontem na odcinku Nagawczyna-Wolica to nie wyglądała żadna inna droga w powiecie! Bruzdy wysokości 15-20 cm. Można w osobowym samochodzie koło urwać. Ale to przeszlość i wiadomo - planowano remont.
Ciekawa
Ciekawa 05.02.2019, 23:56
Dzięki czemu, bo nie wiem?
tekel
tekel 06.02.2019, 13:15
Dzięki Unii Europejskiej, z której to jesteśmy na etapie wychodzenia.
IMIGW
IMIGW 06.02.2019, 10:48
Też pytanie, dzięki temu co wszystko! Pogodzie. A komu zawdzięczamy pogodę? A to już inna sprawa.
Dziura
Dziura 05.02.2019, 15:32
Ubytki w jezdni należy zgłaszać do Wydziału Infrastruktury tel. 14 683 82 09, a nie narzekać i przeklinać!!!
dodziu
dodziu 05.02.2019, 22:19
Czy to nie jest droga wewnętrzna ?
Podpis
Podpis 05.02.2019, 13:44
ja się zastanawiam, kto robił tę drogę, że powstał taki ubytek asfaltu. tam chyba tiry nie jeżdżą, więc tym bardziej mnie to interesuje, co tam się musiało stać. ruch w tym miejscu też niezbyt duży, no naprawdę sprawa typu z archiwum x
praktyk
praktyk 18.02.2019, 19:42
Rzuci się kilka desek i będzie jeździło. Ludzie o co tyle krzyku ?
nie wiem już
nie wiem już 05.02.2019, 14:01
A może to pod Dyrektorem ryją ? Kto go tam wie.
Marcin
Marcin 05.02.2019, 13:15
Koło kwiatka i na piaskach ostatnio załatali
drogowiec
drogowiec 05.02.2019, 12:08
Jaka znowu dziura ? Dziura jest tylko wtedy gdy występuje przebicie przez powierzchnię drogi do podłoża. Wyrażnie na zdjęciu widać ,że tak nie jest. Nie wypisujcie więc rzeczy niestworzonych. To jest tylko niewielki ubytek nawierzchni drogi.
geo-graf
geo-graf 06.02.2019, 10:49
Gdyby tak było to byłoby widać Australię, a nie widać.
.
. 05.02.2019, 11:46
Panie Burmistrzu dziura
!
! 05.02.2019, 11:55
To nie dziura, ale wykruszenie. Dziura jest na wylot. :)
HarveyDent
HarveyDent 05.02.2019, 12:34
Na wylot to jest otwór panie inżynierze. Dziurę to możesz mieć w spodniach :)
dent.
dent. 05.02.2019, 18:45
w zębie
Karol
Karol 05.02.2019, 13:40
Akurat dziura w spodniach jest na wylot!!!

Pozostałe