Środa, 24.04.2019

Będzie kilkaset miejsc pracy

  • 8.02.2019, 11:57 (aktualizacja 08.02.2019 12:45)
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Będzie kilkaset miejsc pracy Marek Koczur, dyrektor Hutchinson Zawada
Francuski koncern Hutchinson zbuduje w Zawadzie drugą fabrykę, w której zatrudnienie znajdzie 300-400 osób.

W obecnym zakładzie, w którym produkuje się uszczelki do samochodów osobowych, pracuje 650 osób. Więcej na temat nowej inwestycji w najbliższym, wtorkowym wydaniu Obserwatora Lokalnego.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robert-w_54
Robert-w_54 14.02.2019, 16:09
Co to za firma ? Bo ja juz nic nie wiem ! Nie mozna zatrudnic sie bezposrednio ? Moze sie myle.Nigdzie nie ma ofert pracy bezposrednio od pracodawcy.To co to za firma ? Prosze o odpowiedz.
Homik
Homik 10.02.2019, 08:39
Jak można pracować na stojąco i ciąć gume na uszczelki przez 10-12 godzin? Trzeba być chyba masochistą żeby w haczu pracować.
Pracownicy przychodzą na chwile i szybko odchodzą, bo już nie idzie wytrzymać tego ukropu i sauny. Kto komu dał w łape za sprowadzenie inwestora? Pytanie retoryczne.
?
? 9.02.2019, 21:32
A ta w Łodzi działa nadal?
CLOE
CLOE 9.02.2019, 11:35
A MOZE DA KOMUS DO MYSLENIA DLACZEGO LUDZIE SAMI ODCHODZA Z PRACY PO KRÓTKIM CZASIE .
Antypopulista
Antypopulista 9.02.2019, 15:03
Bo lepiej leżeć końcem pleców do góry i żyć z 500+, a idealna praca to plaża bez żadnych obowiązków...
Robert
Robert 9.02.2019, 11:21
Kolejny obóz pracy
Komuno wróć!
Komuno wróć! 9.02.2019, 15:48
To fakt! Apel do Wójta i Burmistrza, by przed ściągnięciem kolejnego inwestora weryfikowali, czy będzie płacił za nic.
zniesmaczona
zniesmaczona 14.02.2019, 12:52
I żeby weryfikowali zakłady pod kątem szkodliwości dla zdrowia mieszkańców i środowiska. A nie brali jak leci każdego kto zechce u nas coś wybudować.
Pracownik
Pracownik 9.02.2019, 15:06
To jeszcze nie widziałeś obozu pracy, zapraszam do Krono lub jakiegoś lokalnego "biznesmena"...
Pracownik
Pracownik 10.02.2019, 16:48
A co masz do krono. Moze powiedz jaki typ pracy cie interesuje? Czasami tak jest ze na takich fachowcach jak ty ciezko sie poznac i robi sie problem
Pracownik
Pracownik 10.02.2019, 19:16
Jak napiszesz po polsku, to Ci odpowiem...
Pieńsk
Pieńsk 9.02.2019, 11:05
Cienias uwaga na tego gościa
Konował
Konował 10.02.2019, 19:21
A jutro z rana pierwszy będziesz mu właził do ....
On
On 9.02.2019, 01:05
O ile wcześniej fabryka nie padnie bo Góra nie umie wogole prowadzić takiej firmy
Walenty
Walenty 9.02.2019, 14:20
Nie padnie, tylko pożre ją smok(g).
Ryszard
Ryszard 8.02.2019, 14:49
Niech o parkingach pomyślą bo wstyd!!!

Pozostałe