Piłkarskie Gryfy wręczone

  • 08.02.2019, 21:52
  • Janusz Grajcar
Piłkarskie Gryfy wręczone
W Hotelu Millenium w Żyrakowie po raz pierwszy w historii istnienia Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy wręczone zostały Piłkarskie Gryfy. Wyróżnienia przyznane zostały w dziewięciu kategoriach.

Jedno z najważniejszych dla Piłkarza Roku odebrał Przemysław Nalepka, napastnik Igloopolu Dębica. Do kogo trafiły pozostałe statuetki i inne przyznane podczas gali w Żyrakowie odznaczenia, będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu OL.

A poniżej można obejrzeć zdjęcia z dzisiejszej uroczystości.

Janusz Grajcar

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stary KaeS
Stary KaeS 08.02.2019, 22:46
W tym roku mija jubileusz 100 - lecia powstania PZPN. Mając we władzach Miasta, Powiatu, wśród samorządowców Osoby powiązane ze środowiskiem piłkarskim, zasiadających w różnych organach wykonawczych Związku Podkarpackiego, należy być przekonanym że Kluby Sportowe Ziemi Dębickiej, bogatej w tradycje ,wpisanej w historię polskiej piłki nożnej (tym samym w PZPN od początku istnienia) odpowiednio będą dostrzeżone przez "centralę" Kreatywność i pomysłowość także po stronie wyżej wspomnianych. Znanych, bez szczegółowych danych, przecież.

Pozostałe